
All-in-One ASUS ExpertCenter E5, M3702WFAK-BPE036XA, 27.0-inch, FHD (1920 x 1080) 16:9, Non-touch screen, , AMD Ryzen™ 5 7520U Mobile Processor (4-core/8- thread, 2 MB cache, up to 4.3 GHz max boost), 16GB LPDDR5 on board, 256GB M.2 NVMe™ PCIe® 3.0 SSD,
Specificatii
- Cod produs
- M3702WFAK-BPE036XA
- Stare
- Nou
- Categorie
- All in one PC
- Disponibilitate
- In stoc (18 buc)
- Pret
- 3.644,89 RON
- Rezolutie
- FHD
- Culoare
- black
- Viteza retea
- Gigabit
- Interfata
- HDMI
- Sistem operare
- Windows 11 Pro
- Garantie
- 2 years warranty
- Frecventa CPU
- 4.3 GHz
- Diagonala
- 24.13"
- Tip RAM
- LPDDR5
- Greutate
- 08.90 kg
Pret cu TVA inclus
Livrare rapida
In Craiova aceeasi zi. National 24-48h.
Retur gratuit 14 zile
Returnare fara costuri suplimentare.
Garantie oficiala
Garantie completa producator.
Plata securizata
Card, transfer, ramburs sau rate.
Descriere All-in-One ASUS ExpertCenter E5, M3702WFAK-BPE036XA, 27.0-inch, FHD (1920 x 1080) 16:9, Non-touch screen, , AMD Ryzen™ 5 7520U Mobile Processor (4-core/8- thread, 2 MB cache, up to 4.3 GHz max boost), 16GB LPDDR5 on board, 256GB M.2 NVMe™ PCIe® 3.0 SSD,
Disponibil la Altamag.ro — magazin IT Craiova cu livrare in toata Romania
All-in-One ASUS ExpertCenter E5, M3702WFAK-BPE036XA, 27.0-inch, FHD (1920 x 1080) 16:9, Non-touch screen, , AMD Ryzen™ 5 7520U Mobile Processor (4-core/8- thread, 2 MB cache, up to 4.3 GHz max boost), 16GB LPDDR5 on board, 256GB M.2 NVMe™ PCIe® 3.0 SSD, — All-in-One ASUS ExpertCenter E5, M3702WFAK-BPE036XA, 27.0-inch, FHD (1920 x 1080) 16:9, Non-touch screen, , AMD Ryzen™ 5 7520U Mobile Processor (4-core/8- thread, 2 MB cache, up to 4.3 GHz max boost), 16GB LPDDR5 on board, 256GB M.2 NVMe™ PCIe® 3.0 SSD, Without HDD, Built-in array microphoneBuilt-in speakers, SonicMaster, 720p HD camera, 1x DC-in, 1x RJ45 Gigabit Ethernet, 1x HDMI in 1.4, 1x HDMI out 1.4, 1x USB 2.0 Type- A, 1x USB 3.2 Gen 1 Type-C, 3x USB 3.2 Gen 1 Type-A, 1x Kensington lock, 1x 2-in-1 card reader SD / MMC, 1x 3.5mm combo audio jack, 1x USB 2.0 Type-A, 61.3 x 45.6 x 4.9 ~ 21.7 cm (24.13" x 17.95" x 1.93" ~ 8.54"), 08.90 kg (19.62 lbs), BIOS Booting User Password Protection, HDD User Password Protection and Security, Kensington Security Slot™(7x 3mm), Black, Wired grey keyboard (USB), Wired optical mouse (USB), Windows 11 Pro Education, Some devices for academic use will automatically be updated to Windows 11 Pro Education with the Windows 11 Anniversary Update. Features vary, 2 years warranty
Specificatii principale
| Specificatie | Valoare |
|---|---|
| Brand | ASUS |
| EAN | 4711636044844 |
| Garantie | 24 luni |
| Categorie furnizor | AIO BUSINESS |
| Cod TARIC | 84715000 |
| Rezolutie | FHD |
| Culoare | black |
| Viteza retea | Gigabit |
| Interfata | HDMI |
| Sistem operare | Windows 11 Pro |
| Garantie | 2 years warranty |
| Frecventa CPU | 4.3 GHz |
| Diagonala | 24.13" |
| Tip RAM | LPDDR5 |
| Greutate | 08.90 kg |
📍 Disponibil la Altamag Craiova
Ridicare din magazin sau livrare in Craiova si imprejurimi in aceeasi zi. Livrare nationala prin curier in 24-48h.




