
All-in-One Business Lenovo ThinkCentre neo 50a 27 Gen 5 cu procesor Intel Core 5 210H pana la 4.8GHz, 27", Full HD, Touch, 16GB DDR5, 512GB SSD, Intel Graphics, FreeDos, Grey, 3 ani garantie
Specificatii
- Cod produs
- 12SA0030RI
- Stare
- Nou
- Categorie
- Sisteme PC
- Disponibilitate
- In stoc (16 buc)
- Pret
- 4.155,38 RON
- RAM
- 16 GB
- Rezolutie
- Full HD
- Diagonala
- 27"
- Interfata
- USB 3.2
- Conectivitate
- Wi-Fi
- Culoare
- grey
- Tip RAM
- DDR5
- Stocare
- 512GB SSD
- Viteza retea
- 10Gbps
- Frecventa CPU
- 4.8 GHz
- Megapixeli
- 5.0 MP
- Garantie
- 3 ani garantie
- Greutate
- 7.1 kg
- Sistem operare
- FreeDOS
Pret cu TVA inclus
Livrare rapida
In Craiova aceeasi zi. National 24-48h.
Retur gratuit 14 zile
Returnare fara costuri suplimentare.
Garantie oficiala
Garantie completa producator.
Plata securizata
Card bancar, transfer sau ramburs la curier.
Descriere All-in-One Business Lenovo ThinkCentre neo 50a 27 Gen 5 cu procesor Intel Core 5 210H pana la 4.8GHz, 27", Full HD, Touch, 16GB DDR5, 512GB SSD, Intel Graphics, FreeDos, Grey, 3 ani garantie
Disponibil la Altamag.ro — magazin IT Craiova cu livrare in toata Romania
All-in-One Business Lenovo ThinkCentre neo 50a 27 Gen 5 cu procesor Intel Core 5 210H pana la 4.8GHz, 27", Full HD, Touch, 16GB DDR5, 512GB SSD, Intel Graphics, FreeDos, Grey, 3 ani garantie — All-in-One Lenovo ThinkCentre neo 50a 27 Gen 5 AIO (27 inches) , 27" FHD (1920x1080) IPS Anti-glare 300nits, 99% sRGB, Touch, Intel® Core 5 210H, 8C (4P + 4E) / 12T, P-core 2.2 / 4.8GHz, E-core 1.6 / 3.6GHz, 12MB, RAM 1x 16GB SO-DIMM DDR5-5200, SSD 512GB SSD M.2 2280 PCIe® 4.0x4 NVMe® Opal 2.0
Prezentare generala
- Culoare
- Luna Grey, Weight Around 7.1 kg, Dimensions 611.72 x 192 x 473.16 mm
Garantie
1-year, Courier or Carry-in; 3Y Onsite upgrade from 1Y Courier/Carry-in Promo(CPN)
Alte detalii
- Video
- Integrated Intel® Graphics
- Optic
- None
- Card reader
- No card readerIntegrated 100/1000M
- WLAN
- Intel® Wi-Fi® 6 AX201, 802.11ax 2x2
- Bluethooth
- BT5.2
- Rear Ports
- 1x USB-A (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2); 2x USB-A (Hi-Speed USB / USB 2.0); 1x HDMI®-in 1.4; 1x HDMI®-out 2.1 TMDS; 1x Ethernet (RJ-45); 1x power connector; Left Ports: 1x USB-C® (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2), data transfer only; 1x headphone / microphone combo jack (3.5mm)
- Source
- 90W 89% Adapter, USB Calliope Keyboard, Black, English (EU), USB Calliope Mouse, Black, 3Wx2
- Camera
- 5.0MP + IR
- OS
- None
Specificatii principale
| Specificatie | Valoare |
|---|---|
| Brand | LENOVO |
| EAN | 198156878830 |
| Garantie | 36 luni |
| Categorie furnizor | AIO BUSINESS |
| Cod TARIC | 84715000 |
| RAM | 16 GB |
| Rezolutie | Full HD |
| Diagonala | 27" |
| Interfata | USB 3.2 |
| Conectivitate | Wi-Fi |
| Culoare | grey |
| Tip RAM | DDR5 |
| Stocare | 512GB SSD |
| Viteza retea | 10Gbps |
| Frecventa CPU | 4.8 GHz |
| Megapixeli | 5.0 MP |
| Garantie | 3 ani garantie |
| Greutate | 7.1 kg |
| Sistem operare | FreeDOS |
📍 Disponibil la Altamag Craiova
Ridicare din magazin sau livrare in Craiova si imprejurimi in aceeasi zi. Livrare nationala prin curier in 24-48h.


