
All-in-One Business Lenovo ThinkCentre neo 50a 27 Gen 5 cu procesor Intel Core i7 13620H pana la 4.9GHz, 27", Full HD, IPS, 32GB DDR5, 1TB SSD, Intel UHD Graphics, Windows 11 Pro, Gray, 5 ani garantie
Specificatii
- Cod produs
- 12SB0014RI
- Stare
- Nou
- Categorie
- Sisteme PC
- Disponibilitate
- In stoc (96 buc)
- Pret
- 6.002,17 RON
- Conectivitate
- Bluetooth
- Rezolutie
- Full HD
- RAM
- 32 GB
- Stocare
- 1 TB SSD
- Diagonala
- 27"
- Interfata
- USB c
- Culoare
- gray
- Tip RAM
- DDR5
- Sistem operare
- Windows 11 Pro
- GPU
- Intel UHD Graphics
- Viteza retea
- 10Gbps
- Megapixeli
- 5.0 MP
- Garantie
- 5 ani garantie
- Greutate
- 7.1 kg
- Frecventa CPU
- 4.9 GHz
- Procesor
- Intel Core i7 13620H
Pret cu TVA inclus
Livrare rapida
In Craiova aceeasi zi. National 24-48h.
Retur gratuit 14 zile
Returnare fara costuri suplimentare.
Garantie oficiala
Garantie completa producator.
Plata securizata
Card bancar, transfer sau ramburs la curier.
Descriere All-in-One Business Lenovo ThinkCentre neo 50a 27 Gen 5 cu procesor Intel Core i7 13620H pana la 4.9GHz, 27", Full HD, IPS, 32GB DDR5, 1TB SSD, Intel UHD Graphics, Windows 11 Pro, Gray, 5 ani garantie
Disponibil la Altamag.ro — magazin IT Craiova cu livrare in toata Romania
All-in-One Business Lenovo ThinkCentre neo 50a 27 Gen 5 cu procesor Intel Core i7 13620H pana la 4.9GHz, 27", Full HD, IPS, 32GB DDR5, 1TB SSD, Intel UHD Graphics, Windows 11 Pro, Gray, 5 ani garantie — All-in-One Lenovo, ThinkCentre neo 50a 27 Gen 5,27" FHD (1920x1080) IPS Anti-glare 300nits, 99% sRGB, Touch, Intel Core i7-13620H, 10C (6P + 4E) / 16T, P-core 2.4 / 4.9GHz, E-core 1.8 / 3.6GHz, 24MB, 32GB (2x 16GB) SO-DIMM DDR5-5200,1TB SSD M.2 2280 PCIe 4.0x4 NVMe Opal 2.0
Prezentare generala
- Culoare
- Luna grey
Dimensiuni si greutate
- Greutate
- Around 7.1 kg
Garantie
5- year, Onsite, Windows 11 Pro
Alte detalii
- Graphics
- Integrated Intel UHD Graphics
- Optical
- None, WLAN + Bluetooth: Intel Wi-Fi 6 AX201, 11ax 2x2 + BT5.1, Keyboard USB Calliope Keyboard, Black, English (EU)/USB Calliope Mouse, Black
- Camera
- 5.0MP
- Card reader
- no
- Porturi
- Rear Ports1x HDMI-in 1.4,1x HDMI-out 2.1 TMDS,1x Ethernet (RJ-45),1x power connector,2x USB-A (Hi-Speed USB / USB 2.0),1x USB-A (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2),Left Ports:1x headphone / microphone combo jack (3.5mm),1x USB-C® (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2), data transfer only;
- Power Supply
- 90W 89% Adapter, Dimensions (WxDxH):611.72 x 192 x 473.16 mm
Specificatii principale
| Specificatie | Valoare |
|---|---|
| Brand | LENOVO |
| EAN | 197531949592 |
| Garantie | 60 luni |
| Categorie furnizor | AIO BUSINESS |
| Cod TARIC | 84715000 |
| Conectivitate | Bluetooth |
| Rezolutie | Full HD |
| RAM | 32 GB |
| Stocare | 1 TB SSD |
| Diagonala | 27" |
| Interfata | USB c |
| Culoare | gray |
| Tip RAM | DDR5 |
| Sistem operare | Windows 11 Pro |
| GPU | Intel UHD Graphics |
| Viteza retea | 10Gbps |
| Megapixeli | 5.0 MP |
| Garantie | 5 ani garantie |
| Greutate | 7.1 kg |
| Frecventa CPU | 4.9 GHz |
| Procesor | Intel Core i7 13620H |
📍 Disponibil la Altamag Craiova
Ridicare din magazin sau livrare in Craiova si imprejurimi in aceeasi zi. Livrare nationala prin curier in 24-48h.




