
All-in-One HP ProOne 440 G9 23.8 inch Non-Touch IPS FHD (1920x1080) Anti-Glare, Intel Core i7-14700T 20 Core (1.3 GHz, up to 5.2 GHz, 28MB), video integrat Intel UHD Graphics, RAM 16GB DDR5 4800MHz (2x8GB), SSD 512GB M.2 2280 PCle NVMe, No ODD, LAN
Specificatii
- Cod produs
- A55LWET
- Stare
- Nou
- Categorie
- All in one PC
- Disponibilitate
- In stoc (50 buc)
- Pret
- 6.564,43 RON
- RAM
- 16 GB
- Rezolutie
- FHD
- Culoare
- black
- Conectivitate
- Wi-Fi 6
- Interfata
- USB Type-C
- Tip RAM
- DDR5
- GPU
- Intel UHD Graphics
- Megapixeli
- 5 MP
- Viteza retea
- 10Gbps
- Frecventa CPU
- 1.3 GHz
- Greutate
- 7.77 kg
- Procesor
- Intel Core i7 14700T
Pret cu TVA inclus
Livrare rapida
In Craiova aceeasi zi. National 24-48h.
Retur gratuit 14 zile
Returnare fara costuri suplimentare.
Garantie oficiala
Garantie completa producator.
Plata securizata
Card, transfer, ramburs sau rate.
Descriere All-in-One HP ProOne 440 G9 23.8 inch Non-Touch IPS FHD (1920x1080) Anti-Glare, Intel Core i7-14700T 20 Core (1.3 GHz, up to 5.2 GHz, 28MB), video integrat Intel UHD Graphics, RAM 16GB DDR5 4800MHz (2x8GB), SSD 512GB M.2 2280 PCle NVMe, No ODD, LAN
Disponibil la Altamag.ro ā magazin IT Craiova cu livrare in toata Romania
All-in-One HP ProOne 440 G9 23.8 inch Non-Touch IPS FHD (1920x1080) Anti-Glare, Intel Core i7-14700T 20 Core (1.3 GHz, up to 5.2 GHz, 28MB), video integrat Intel UHD Graphics, RAM 16GB DDR5 4800MHz (2x8GB), SSD 512GB M.2 2280 PCle NVMe, No ODD, LAN ā All-in-One HP ProOne 440 G9 23.8 inch Non-Touch IPS FHD (1920x1080) Anti-Glare, Intel Core i7-14700T 20 Core (1.3 GHz, up to 5.2 GHz, 28MB), video integrat Intel UHD Graphics, RAM 16GB DDR5 4800MHz (2x8GB), SSD 512GB M.2 2280 PCle NVMe, No ODD, LAN 10/100/1000, Realtek 8852BE Wi-Fi 6 + Bluetooth 5.3, porturi: 1x USB Type-C 10Gbps/ 2x USB Type-A 5Gbps/ 3x USB Type-A 10Gbps/ 1x RJ-45/ 1x DP 1.4a/ 1x HDMI 1.4/ 1x headphone/microphone, 1x M.2 2230/ 1 M.2 2280 (1 M.2 slot for WLAN and 1 M.2 2280 slot for storage.), Adjustable Stand, HP 125 Black Wired Keyboard, HP 125 Black Wired Mouse, Camera 5 MP, Sursa 120W, Black, greutate 7.77Kg, Free DOS, 1yw
Specificatii principale
| Specificatie | Valoare |
|---|---|
| Brand | HP |
| EAN | 199642463080 |
| Garantie | 12 luni |
| Categorie furnizor | AIO BUSINESS |
| Cod TARIC | 84715000 |
| RAM | 16 GB |
| Rezolutie | FHD |
| Culoare | black |
| Conectivitate | Wi-Fi 6 |
| Interfata | USB Type-C |
| Tip RAM | DDR5 |
| GPU | Intel UHD Graphics |
| Megapixeli | 5 MP |
| Viteza retea | 10Gbps |
| Frecventa CPU | 1.3 GHz |
| Greutate | 7.77 kg |
| Procesor | Intel Core i7 14700T |
š Disponibil la Altamag Craiova
Ridicare din magazin sau livrare in Craiova si imprejurimi in aceeasi zi. Livrare nationala prin curier in 24-48h.




