
BARIERA 6,5M METAL VOPSIT
Specificatii
- Cod produs
- VE.650
- Stare
- Nou
- Categorie
- Control acces
- Disponibilitate
- In stoc (5 buc)
- Pret
- 6.512,19 RON
- Greutate
- 80.2 kg
Pret cu TVA inclus
Livrare rapida
In Craiova aceeasi zi. National 24-48h.
Retur gratuit 14 zile
Returnare fara costuri suplimentare.
Garantie oficiala
Garantie completa producator.
Plata securizata
Card, transfer, ramburs sau rate.
Descriere BARIERA 6,5M METAL VOPSIT
Disponibil la Altamag.ro ā magazin IT Craiova cu livrare in toata Romania
Bariera electromecanica pentru brat de maxim 6.5 m, cuplu 285Nm, timp de deschidere 5-7 secunde, alimentare panou de comanda 230VAC (50-60Hz), alimentare motor 24VDC, din otel vopsit, pentru uz intensiv, nivel protectie IP44, greutate 80.2Kg, receptorul radio e inclus, placa fundatie VE.P650 e optionala.
Pentru bratul barierei se percepe o taxa de transport special de 250 RON + TVA, iar pentru corpul barierei, livrat separat, o taxa de transport de 50 RON + TVA, cu exceptia cazului in care produsul se ridica personal de la unul dintre sediile Secpral.
Specificatii principale
| Specificatie | Valoare |
|---|---|
| Brand | BENINCA |
| Alimentare motor | 24 VDC |
| Nivel de protectie | IP44 |
| Alimentare unitate control | 230 VAC |
| Temperatura de functionare | -20°C ~ +50°C |
| Lungime brat | 6.5m |
| Pozitie montaj | Stanga / Dreapta |
| Disponibilitate | IN STOC |
| Tip produs | BARIERE |
| Greutate | 80.2 kg |
š Disponibil la Altamag Craiova
Ridicare din magazin sau livrare in Craiova si imprejurimi in aceeasi zi. Livrare nationala prin curier in 24-48h.




