
BARIERA ELECTROMECANICA PENTRU BRAT DE 4M
| Specificatie | Valoare |
|---|---|
| Lungime brat | 4m |
| Temperatura de functionare | -25°C ~ +55°C |
| Alimentare unitate control | 230 VAC |
| Cuplu maxim motor | 120Nm |
| Nivel de protectie | IP54 |
| Timp de deschidere | 2.5-4 sec. |
| Alimentare motor | 24 VDC |
| Brand | PROTECO |
| Tip produs | BARIERE |
| Disponibilitate | IN STOC |
| Descriere | Bariera electromecanica pentru brat de 4m, alimentare 230V 50/60Hz, alimentare motor 24VDC, utilizare intensiva, cuplu motor 120Nm, timp de deschidere 2.5 - 4 secunde, temperatura de operare -25°C í· +55°C, dimensiuni 340 x 235 x 1210 mm, grad de protectie IP54 Pentru bratul barierei se percepe o taxa de transport special de 250 RON + TVA, iar pentru corpul barierei, livrat separat, o taxa de transport de 50 RON + TVA, cu exceptia cazului in care produsul se ridica pers… |
Pret cu TVA inclus
Livrare rapida
In Craiova aceeasi zi. National 24-48h.
Retur gratuit 14 zile
Returnare fara costuri suplimentare.
Garantie oficiala
Garantie completa producator.
Plata securizata
Card, transfer, ramburs sau rate.
Descriere BARIERA ELECTROMECANICA PENTRU BRAT DE 4M
Disponibil la Altamag.ro — magazin IT Craiova cu livrare in toata Romania
Bariera electromecanica pentru brat de 4m, alimentare 230V 50/60Hz, alimentare motor 24VDC, utilizare intensiva, cuplu motor 120Nm, timp de deschidere 2.5 - 4 secunde, temperatura de operare -25°C í· +55°C, dimensiuni 340 x 235 x 1210 mm, grad de protectie IP54
Pentru bratul barierei se percepe o taxa de transport special de 250 RON + TVA, iar pentru corpul barierei, livrat separat, o taxa de transport de 50 RON + TVA, cu exceptia cazului in care produsul se ridica personal de la unul dintre sediile Secpral.
Specificatii
- Cod produs
- S-PARK 4
- Stare
- Nou
- Categorie
- Control acces
- Disponibilitate
- In stoc (5 buc)
- Pret
- 4.950,10 RON
📍 Disponibil la Altamag Craiova
Ridicare din magazin sau livrare in Craiova si imprejurimi in aceeasi zi. Livrare nationala prin curier in 24-48h.




