
CAMERA IP BULLET 4MP IR 60M LENTILA 2.7-13.5MM
Specificatii
- Cod produs
- DS-2CD3646G2T-IZS 2.7-13.5mm (H) eF
- Stare
- Nou
- Categorie
- Camere IP
- Disponibilitate
- In stoc (15 buc)
- Pret
- 850,20 RON
- Megapixeli
- 4 MP
- Viteza retea
- 1 RJ45 10 M/100 M self-adaptive Ethernet port
- Rezolutie
- 4MP
- Greutate
- 1330g
Pret cu TVA inclus
Livrare rapida
In Craiova aceeasi zi. National 24-48h.
Retur gratuit 14 zile
Returnare fara costuri suplimentare.
Garantie oficiala
Garantie completa producator.
Plata securizata
Card, transfer, ramburs sau rate.
Descriere CAMERA IP BULLET 4MP IR 60M LENTILA 2.7-13.5MM
Disponibil la Altamag.ro — magazin IT Craiova cu livrare in toata Romania
CAMERA IP BULLET 4MP IR 60M LENTILA 2.7-13.5MM — Camera IP bullet AcuSense, powered by Darkfighter, 4MP, IR 60m, lentila varifocala motorizata 2.7-13.5mm, alarma 2 in / 2 out, audio 1 in / 1 out, WDR 120dB, 3D DNR, BLC, HLC, 4 zone private, defog, ROI, streaming x 4, slot card micro SD/SDHC/SDXC max. 512GB, people counting, captura faciala si numeroase alte functii de analiza video inteligenta, IP67, IK10, 12VDC/PoE
Specificatii principale
| Specificatie | Valoare |
|---|---|
| Disponibilitate | IN STOC |
| DarkFighter | Da |
| Functii inteligente | People Counting |
| Tip produs | BULLET |
| Tehnologie | AcuSense |
| Tip lentila | Varifocala motorizata |
| Tip montura | Ø14 |
| Apertura | F1.4 |
| Distanta focala | 2.7-13.5mm |
| Brand | HIKVISION |
| Alimentare PoE | Da |
| CMS | iVMS-4200,Hik-Connect,Hik-Central |
| Interfata programare aplicatie | ONVIF (Profile S, Profile G, Profile T),ISAPI,SDK,ISUP |
| Acces simultan maxim | 6 canale simultane, 32 utilizatori pe trei niveluri (Administrator, Operator, User) |
| Capacitate streaming | Streaming x 4 |
| Ethernet | 1 RJ45 10 M/100 M self-adaptive Ethernet port |
| Tip card memorie | Slot card micro SD/SDHC/SDXC de max. 512GB |
| Alarma | 2 intrari / 2 iesiri |
| Reducere efect ceata (Defog) | Da |
| Rezolutie | 4MP |
| Greutate | 1330g |
| Dimensiuni (WxHxD) | Ø105 mm × 332.8 mm |
| Alimentare VDC 12 | Da |
| Protectie antivandalism | IK10 |
| Grad protectie | IP67 |
| Temperatura / umiditate functionare | -30°C ~ +60°C / <95% RH |
| Functii analiza video inteligenta | Detectie miscare (alarma activata in functie de tipologia tintei - persoane si vehicule), sabotaj, exceptie, schimbare in scena, exceptie audio, defocus, bagaje nesupravegheate, obiecte indepartate, trecere bariera virtuala, intrus, intrare/iesire zona predefinita, captura faciala, people counting |
| Viteza obturator electronic | 1/3s ~ 1/100,000s |
| Zone private | Da (4 zone) |
| Reducere de zgomot | 3D DNR |
| Compensare dinamica lumina | WDR (120dB) |
| Compensare lumina | BLC / HLC / 3D DNR / Defog / ROI |
| Distanta IR | 60m |
| Rotire verticala (TILT) | 0° ~ 90° |
| Rotire orizontala (PAN) | 0° ~ 355° |
| Unghi de vizualizare | orizontal 107.6° - 32.9°, vertical 56° - 18.5°, diagonal 130.9° - 37.8° |
| Iluminare minima color si alb/negru | Color: 0.003 Lux @ (F1.4, AGC ON),B/W: 0 Lux with IR |
| Tip senzor | 1/3" Progressive Scan CMOS |
| Megapixeli | 4 MP |
| Viteza retea | 1 RJ45 10 M/100 M self-adaptive Ethernet port |
| Rezolutie | 4MP |
| Greutate | 1330g |
📍 Disponibil la Altamag Craiova
Ridicare din magazin sau livrare in Craiova si imprejurimi in aceeasi zi. Livrare nationala prin curier in 24-48h.




