
CAMERA IP PT TANDEMVU 4MP, IR SI WL 30M, 2.8/8MM
Specificatii
- Cod produs
- DS-2SE2C400MWG-E/14 2.8/8mm
- Stare
- Nou
- Categorie
- Camere IP
- Disponibilitate
- In stoc (40 buc)
- Pret
- 486,76 RON
- Culoare
- white
- Megapixeli
- 4 MP
- Rezolutie
- 4MP
- Greutate
- 1000g
- Viteza retea
- 1 RJ45 10 M/100M self-adaptive Ethernet port
Pret cu TVA inclus
Livrare rapida
In Craiova aceeasi zi. National 24-48h.
Retur gratuit 14 zile
Returnare fara costuri suplimentare.
Garantie oficiala
Garantie completa producator.
Plata securizata
Card, transfer, ramburs sau rate.
Descriere CAMERA IP PT TANDEMVU 4MP, IR SI WL 30M, 2.8/8MM
Disponibil la Altamag.ro — magazin IT Craiova cu livrare in toata Romania
CAMERA IP PT TANDEMVU 4MP, IR SI WL 30M, 2.8/8MM — Camera IP PT (pan-tilt) TandemVu, 4MP PT si 4MP panoramic, iluminare hibrida - IR si white light 30m (atat PT cat si panoramic), lentila fixa 8mm PT, 2.8mm panoramic, microfon si difuzor incorporate, 300 presetari, digital WDR, 3D DNR, BLC, HLC, 4 zone private PT, 4 zone private panoramic, ROI, streaming dual, slot card micro SD/SDHC/SDXC max. 512GB, detectie miscare (distingere persoane/vehicule), IP66, 12VDC/PoE
Specificatii principale
| Specificatie | Valoare |
|---|---|
| Disponibilitate | IN STOC |
| Microfon si Difuzor | Microfon si difuzor |
| Tip produs | TANDEMVU |
| Tehnologie | ColorVu si IR |
| Tip lentila | Fixa |
| Apertura | F1.6 |
| Distanta focala | 8mm |
| Brand | HIKVISION |
| Alimentare PoE | Da |
| CMS | iVMS-4200,Hik-Connect,Hik Partner Pro |
| Interfata programare aplicatie | ONVIF (Profile S, Profile G, Profile T),ISAPI,SDK,ISUP |
| Acces simultan maxim | 20 canale simultane, 32 utilizatori pe trei niveluri (Administrator, Operator, User) |
| Capacitate streaming | Streaming dual |
| Ethernet | 1 RJ45 10 M/100M self-adaptive Ethernet port |
| Tip card memorie | Slot card micro SD/SDHC/SDXC de max. 512GB |
| Rezolutie | 4MP |
| Greutate | 1000g |
| Dimensiuni (WxHxD) | 134 mm × 213.5 mm × 291.7 mm |
| Alimentare VDC 12 | Da |
| Grad protectie | IP66 |
| Temperatura / umiditate functionare | -30°C ~ +50°C / <95% RH |
| Functii analiza video inteligenta | Detectie miscare (alarma activata in functie de tipologia tintei - persoane si vehicule), exceptie |
| Viteza obturator electronic | 1 s ~ 1/30,000 s (Slow Shutter) |
| Zone private | Da (4 zone) |
| Reducere de zgomot | 3D DNR |
| Compensare dinamica lumina | Digital WDR |
| Compensare lumina | BLC / HLC / 3D DNR / ROI |
| Distanta IR | 30m |
| Presetari | 300 |
| Unghi de vizualizare | [Panoramic] orizontal 94°, vertical 49°, diagonal 114°, [PTZ] orizontal 44°, vertical 24°, diagonal 51° |
| Iluminare minima color si alb/negru | Color: 0.005 Lux @ (F2.0, AGC ON), B/W: 0.005 Lux @ (F2.0, AGC ON), 0 lux with IR |
| Tip senzor | 1/2.8" Progressive Scan CMOS |
| Culoare | white |
| Megapixeli | 4 MP |
| Rezolutie | 4MP |
| Greutate | 1000g |
| Viteza retea | 1 RJ45 10 M/100M self-adaptive Ethernet port |
📍 Disponibil la Altamag Craiova
Ridicare din magazin sau livrare in Craiova si imprejurimi in aceeasi zi. Livrare nationala prin curier in 24-48h.




