
CAMERA IP PTZ 4MP DARKFIGHTER IR 100M ZOOM 25X
| Specificatie | Valoare |
|---|---|
| Tip produs | PTZ |
| Tehnologie | AcuSense |
| Tip lentila | Varifocala motorizata |
| Apertura | F1.6 |
| Distanta focala | 4.8-120mm |
| Brand | HIKVISION |
| Audio | 1 intrare / 1 iesire |
| Alimentare PoE | Da |
| CMS | iVMS-4200, HikCentral Pro, Hik-Connect |
| Web Viewer | Chrome 57.0+, Firefox 52.0+, Safari 11+, IE11 |
| Interfata programare aplicatie | Open Network Video Interface (Version 19.12, Profile S, Profile G, Profile T), ISAPI, SDK, ISUP |
| Acces simultan maxim | 20 canale simultane, 32 utilizatori pe trei niveluri (Administrator, Operator, User) |
| Capacitate streaming | Streaming triplu |
| Ethernet | 1 RJ45 10M/100M self-adaptive Ethernet port |
| Alarma | 1 intrare / 1 iesire |
| Format compresie audio | G.711/G.722.1/G.726/MP2L2/PCM |
| Reducere efect ceata (Defog) | Defog digital |
| Rezolutie | 4MP |
| Greutate | 2kg |
| Dimensiuni (WxHxD) | Ø 164.5 mm × 290 mm |
| Alimentare VDC 12 | Da |
| Grad protectie | IP66 |
| Temperatura / umiditate functionare | -30°C ~ +65°C / <90% RH |
| Functii analiza video inteligenta | Detectie miscare, sabotaj, exceptie, detectie trecere bariera virtuala, instrus, intrare/iesire zona predefinita, bagaje nesupravegheate, obiecte indepartate, exceptie audio, captura faciala (detecteaza pana la 5 fete simultan), clasificare persoane si vehicule bazata pe deep learning |
| Zoom digital | 16x |
| Viteza obturator electronic | 1 s ~ 1/30,000s (Slow Shutter) |
| Zone private | Da (24 zone) |
| Reducere de zgomot | 3D DNR |
| Compensare dinamica lumina | WDR (120dB) |
| Compensare lumina | BLC / HLC / 3D DNR / EIS / defog digital |
| Day & Night | Filtru ICR |
| Distanta IR | 100m |
| Presetari | 300 |
| Rotire verticala (TILT) | -15° ~ 90° (auto-flip) |
| Rotire orizontala (PAN) | 360° |
| Unghi de vizualizare | orizontal: 55° - 2.4° (wide-tele), Vertical: 33° - 1.4° (wide-tele), diagonal: 61.5° - 2.8° (wide-tele) |
| Viteza zoom | 3.6 s |
| Zoom optic | 25x |
| Mod focalizare | Auto / Semiautomat / Manual |
| SNR (Raport semnal/zgomot) | > 52dB |
| Iluminare minima color si alb/negru | Color: 0.005 Lux @ (F1.6, AGC ON); B/W: 0.001 Lux @ (F1.6, AGC ON), 0 Lux with IR |
| Tip senzor | 1/2.8" progressive scan CMOS |
| Tip card memorie | Micro SD / SDHC / SDXC (256GB) |
| DarkFighter | Da |
| Disponibilitate | IN STOC |
| Descriere | Camera IP PTZ AcuSense, 4MP, IR 100m, powered by Darkfighter, zoom optic 25x, zoom digital 16x, distanta focala 4.8-120mm, presetari 300, alarma 1 in/1 out, audio 1 in/1 out, WDR 120dB, 3D DNR, BLC, HLC, EIS, defog digital, 24 zone private programabile, captura faciala (detecteaza pana la 5 fete simultan), clasificare persoane si vehicule si alte functii de analiza video inteligenta, streaming triplu, slot card micro SD/SDHC/SDXC 256GB, IP66, 12VDC/PoE |
Specificatii principale
- Megapixeli
- 4 MP
- Rezolutie
- 4MP
- Viteza retea
- 1 RJ45 10M/100M self-adaptive Ethernet port
- Greutate
- 2kg
Pret cu TVA inclus
Livrare rapida
In Craiova aceeasi zi. National 24-48h.
Retur gratuit 14 zile
Returnare fara costuri suplimentare.
Garantie oficiala
Garantie completa producator.
Plata securizata
Card, transfer, ramburs sau rate.
Descriere CAMERA IP PTZ 4MP DARKFIGHTER IR 100M ZOOM 25X
Disponibil la Altamag.ro — magazin IT Craiova cu livrare in toata Romania
Camera IP PTZ AcuSense, 4MP, IR 100m, powered by Darkfighter, zoom optic 25x, zoom digital 16x, distanta focala 4.8-120mm, presetari 300, alarma 1 in/1 out, audio 1 in/1 out, WDR 120dB, 3D DNR, BLC, HLC, EIS, defog digital, 24 zone private programabile, captura faciala (detecteaza pana la 5 fete simultan), clasificare persoane si vehicule si alte functii de analiza video inteligenta, streaming triplu, slot card micro SD/SDHC/SDXC 256GB, IP66, 12VDC/PoE
Specificatii
- Cod produs
- DS-2DE4425IW-DE T5
- Stare
- Nou
- Categorie
- Camere IP
- Disponibilitate
- In stoc (15 buc)
- Pret
- 1.474,83 RON
- Megapixeli
- 4 MP
- Rezolutie
- 4MP
- Viteza retea
- 1 RJ45 10M/100M self-adaptive Ethernet port
- Greutate
- 2kg
📍 Disponibil la Altamag Craiova
Ridicare din magazin sau livrare in Craiova si imprejurimi in aceeasi zi. Livrare nationala prin curier in 24-48h.




