
Nou
CANON IR2224N II A3 MONO LASER MFP, Format A3, Functii: Print, copy, Scan, Procesor 1.2Ghz, Display 8.9cm, Memorie: 1.5GB ram, Storage: 4GB eMMC, Duplex automat, Capacitate hartie: Standard 350 coli, max. 600 coli, Viteza printare: 24ppm (A4), 11ppm
Cod: 7079C002AAMultifunctionale laser
Specificatii
- Cod produs
- 7079C002AA
- Stare
- Nou
- Categorie
- Multifunctionale laser
- Disponibilitate
- In stoc (1 buc)
- Pret
- 4.035,95 RON
- Tip imprimanta
- laser
- Conectivitate
- Wi-Fi
- Frecventa CPU
- 1.2 GHz
- Rezolutie imprimare
- 1200 x 1200 DPI
- RAM
- 5 GB
- Stocare
- 4GB EMMC
- Greutate
- 30.8 kg
4.035,95 RON
Pret cu TVA inclus
In stoc ā 1 buc disponibile
Cantitate:
1
1 disponibileš
Livrare rapida
In Craiova aceeasi zi. National 24-48h.
š
Retur gratuit 14 zile
Returnare fara costuri suplimentare.
š”ļø
Garantie oficiala
Garantie completa producator.
š³
Plata securizata
Card, transfer, ramburs sau rate.
Descriere CANON IR2224N II A3 MONO LASER MFP, Format A3, Functii: Print, copy, Scan, Procesor 1.2Ghz, Display 8.9cm, Memorie: 1.5GB ram, Storage: 4GB eMMC, Duplex automat, Capacitate hartie: Standard 350 coli, max. 600 coli, Viteza printare: 24ppm (A4), 11ppm
Disponibil la Altamag.ro ā magazin IT Craiova cu livrare in toata Romania
CANON IR2224N II A3 MONO LASER MFP, Format A3, Functii: Print, copy, Scan, Procesor 1.2Ghz, Display 8.9cm, Memorie: 1.5GB ram, Storage: 4GB eMMC, Duplex automat, Capacitate hartie: Standard 350 coli, max. 600 coli, Viteza printare: 24ppm (A4), 11ppm ā CANON IR2224N II A3 MONO LASER MFP, Format A3
Caracteristici principale
- copy
- Scan
- Procesor 1.2Ghz
- Display 8.9cm
Dimensiuni si greutate
- Dimensiuni
- 627 x 589 x 518 mm, 30.8kg
Alte detalii
- Memorie
- 1.5GB ram
- Storage
- 4GB eMMC, Duplex automat
- Capacitate hartie
- Standard 350 coli, max. 600 coli
- Viteza printare
- 24ppm (A4), 11ppm (A3)
- Rezolutie
- 1200 x 1200dpi
- Limbaje printare
- UFRII, PCL6/PCL5
- Copiere
- viteza: 24ppm(A4), 12ppm(A3), Rezolutie:600 x 600
- Copii multiple
- 999
- Zoom
- 25%-400%
- Scanare
- Flatbed cu capac
- Rezolutie
- 600 x 600Dpi, dimensiuni maxime scanare: 297 x 432 mm
- Interfata
- Retea, WI-FI, USB optional
- Consumabile
- C- EXV 42 Bk (10.200 pagini) se comanda separat
- Optionale
- Cassette Feeding Unit-AM1, Plain Pedestal Type-J2. Alimentator documente SP DADF- D1.
Specificatii principale
| Specificatie | Valoare |
|---|---|
| Brand | CANON |
| EAN | 4549292246575 |
| Garantie | 12 luni |
| Categorie furnizor | MF LASER |
| Cod TARIC | 84433100 |
| Tip imprimanta | laser |
| Conectivitate | Wi-Fi |
| Frecventa CPU | 1.2 GHz |
| Rezolutie imprimare | 1200 x 1200 DPI |
| RAM | 5 GB |
| Stocare | 4GB EMMC |
| Greutate | 30.8 kg |
š Disponibil la Altamag Craiova
Ridicare din magazin sau livrare in Craiova si imprejurimi in aceeasi zi. Livrare nationala prin curier in 24-48h.

