Cartus cerneala HP CH562EE, tricolor, 3 ml, Deskjet 1000, Deskjet1050AAIO, Deskjet 1510 AIO, Deskjet 2000, Deskjet 2050, Deskjet 2050AAIO,Deskjet 2054A, Deskjet 3000, Deskjet 3050A AIO, Deskjet 3054A AIO,NR.301
Cod: CH562EECartuse cerneala
**HP** Cartus cerneala HP CH562EE, tricolor, 3 ml, Deskjet 1000, Deskjet1050AAIO, Deskjet 1510 AIO, Deskjet 2000, Deskjet 2050, Deskjet 2050AAIO,Deskjet 2054A, Deskjet 3000, Deskjet 3050A AIO, Deskjet 3054A AIO,NR.301 Caracteristici: HP Β· 884962894491 Β· 0 luni.
Specificatii
Cod produs
CH562EE
Stare
Nou
Disponibilitate
In stoc (8 buc)
Pret
Tip imprimanta
cerneala
Pret cu TVA inclus
Cantitate:
1
8 disponibile
🚚
Livrare rapida
In Craiova aceeasi zi. National 24-48h.
πŸ”„
Retur gratuit 14 zile
Returnare fara costuri suplimentare.
πŸ›‘οΈ
Garantie oficiala
Garantie completa producator.
πŸ’³
Plata securizata
Card bancar, transfer sau ramburs la curier.
Descriere Cartus cerneala HP CH562EE, tricolor, 3 ml, Deskjet 1000, Deskjet1050AAIO, Deskjet 1510 AIO, Deskjet 2000, Deskjet 2050, Deskjet 2050AAIO,Deskjet 2054A, Deskjet 3000, Deskjet 3050A AIO, Deskjet 3054A AIO,NR.301
Cartus cerneala HP CH562EE, tricolor, 3 ml, Deskjet 1000, Deskjet1050AAIO, Deskjet 1510 AIO, Deskjet 2000, Deskjet 2050, Deskjet 2050AAIO,Deskjet 2054A, Deskjet 3000, Deskjet 3050A AIO, Deskjet 3054A AIO,NR.301 este un produs din categoria Cartuse cerneala, disponibil in stocul Altamag.ro. Beneficiezi de livrare rapida si garantia producatorului.
Caracteristici principale:
  • Brand: HP
  • EAN: 884962894491
  • Garantie: 0 luni
  • Categorie furnizor: INK CARTRIDGE
  • Cod TARIC: 84439990
  • Descriere detaliata: Cartus inkjet HP CH562EE, tricolor, 3 ml, Deskjet 1000, Deskjet 1050AAIO, Deskjet 1510 AIO, Deskjet 2000, Deskjet 2050, Deskjet 2050A AIO,Deskjet 2054A, Deskjet 3000, Deskjet 3050A AIO, Deskjet 3054A AIO, NR.301
Specificatii principale
Specificatii tehnice Cartus cerneala HP CH562EE, tricolor, 3 ml, Deskjet 1000, Deskjet1050AAIO, Deskjet 1510 AIO, Deskjet 2000, Deskjet 2050, Deskjet 2050AAIO,Deskjet 2054A, Deskjet 3000, Deskjet 3050A AIO, Deskjet 3054A AIO,NR.301