
CREALITY K2 COMBO FDM 3D PRINTER, include un sistem CFS multi-color, suporta pana la 4 sisteme CFS - 16 culori, Tehnologie: FDM, Volum printare: 260 × 260 × 260 mm, 18.3 kg, Viteza printare / accelerare: 600 mm/s, 20000 mm/s², Temperatura duza: 300 °C,
Specificatii
- Cod produs
- K2 COMBO
- Stare
- Nou
- Categorie
- Imprimante 3D
- Disponibilitate
- In stoc (7 buc)
- Pret
- 3.165,74 RON
- Conectivitate
- Wi-Fi
- Greutate
- 18.3 kg
- Numar porturi
- 485 porturi
- Stocare
- 8GB EMMC
- Diagonala
- 4"
Pret cu TVA inclus
Livrare rapida
In Craiova aceeasi zi. National 24-48h.
Retur gratuit 14 zile
Returnare fara costuri suplimentare.
Garantie oficiala
Garantie completa producator.
Plata securizata
Card, transfer, ramburs sau rate.
Descriere CREALITY K2 COMBO FDM 3D PRINTER, include un sistem CFS multi-color, suporta pana la 4 sisteme CFS - 16 culori, Tehnologie: FDM, Volum printare: 260 × 260 × 260 mm, 18.3 kg, Viteza printare / accelerare: 600 mm/s, 20000 mm/s², Temperatura duza: 300 °C,
Disponibil la Altamag.ro — magazin IT Craiova cu livrare in toata Romania
CREALITY K2 COMBO FDM 3D PRINTER, include un sistem CFS multi-color, suporta pana la 4 sisteme CFS - 16 culori, Tehnologie: FDM, Volum printare: 260 × 260 × 260 mm, 18.3 kg, Viteza printare / accelerare: 600 mm/s, 20000 mm/s², Temperatura duza: 300 °C, — CREALITY K2 COMBO FDM 3D PRINTER, include un sistem CFS multi-color, suporta pana la 4 sisteme CFS - 16 culori
Alte detalii
- Tehnologie
- FDM
- Volum printare
- 260 × 260 × 260 mm, 18.3 kg
- Viteza printare / accelerare
- 600 mm/s, 20000 mm/s²
- Temperatura duza
- 300 °C, Motoare Step-Servo
- Temperatura platforma printare
- 100 °C
- Filamente compatibile
- PLA/PETG/PET/ABS/ PLA-CF, Auto leveling
- Camera video incinta
- 720P @ 30fps, Touchscreen 4"
- Interfata
- WI-FI, USB, Creality 485 Port
- Stocare
- 8GB EMMC
- Putere Hotend
- 70W.
Specificatii principale
| Specificatie | Valoare |
|---|---|
| Brand | CREALITY |
| EAN | 6977726810364 |
| Garantie | 12 luni |
| Categorie furnizor | 3D PRINTER CONSUMER |
| Cod TARIC | 84775980 |
| Conectivitate | Wi-Fi |
| Greutate | 18.3 kg |
| Numar porturi | 485 porturi |
| Stocare | 8GB EMMC |
| Diagonala | 4" |
📍 Disponibil la Altamag Craiova
Ridicare din magazin sau livrare in Craiova si imprejurimi in aceeasi zi. Livrare nationala prin curier in 24-48h.



