
2.195,85 RON
Pret cu TVA inclus
In stoc ā 2 buc disponibile
Cantitate:
1
2 disponibileš
Livrare rapida
In Craiova aceeasi zi. National 24-48h.
š
Retur gratuit 14 zile
Returnare fara costuri suplimentare.
š”ļø
Garantie oficiala
Garantie completa producator.
š³
Plata securizata
Card bancar, transfer sau ramburs la curier.
Descriere DELL, LATITUDE 5511, 15,6", i7-10850H, 32GB, 512 NVME
Disponibil la Altamag.ro ā magazin IT Craiova cu livrare in toata Romania
Producator: DELL
Model: LATITUDE 5511
Display: 15,6"
Procesor: i7-10850H
Memorie: 32GB
Stocare: 512 NVME
Placa video: Geforce mx150 2GB
Garantie: 15/30/40 luni
Specificatii principale
| Specificatie | Valoare |
|---|---|
| Brand | Dell |
| Model | LATITUDE 5511 |
| Procesor | i7-10850H |
| Memorie RAM | 32GB |
| Stocare | 512 NVME |
| Diagonala | 15,6" |
| Placa video | Geforce mx150 2GB |
| Garantie | 15/30/40 luni |
| Diagonala | 15.6" |
| Garantie | 40 luni |
š Disponibil la Altamag Craiova
Ridicare din magazin sau livrare in Craiova si imprejurimi in aceeasi zi. Livrare nationala prin curier in 24-48h.


