
Desktop Business HP Pro Mini 400 G9 cu procesor Intel Core i5-14500T pana la 4.8 GHz, 16 GB DDR5, 512GB SSD None, Intel Integrated Graphics, Fara OS, Black, 3 ani garantie
Specificatii
- Cod produs
- 9H6W8ET
- Stare
- Nou
- Categorie
- Sisteme PC
- Disponibilitate
- In stoc (50 buc)
- Pret
- 3.422,47 RON
- RAM
- 16 GB
- Stocare
- 512 GB SSD
- Culoare
- black
- Interfata
- USB Type-C
- Tip RAM
- DDR5
- Rezolutie
- UHD
- GPU
- Intel UHD Graphics
- Conectivitate
- Wi-Fi 6E
- Viteza retea
- 10Gbps
- Frecventa CPU
- 4.8 GHz
- Greutate
- 1.42 kg
- Garantie
- 3 ani garantie
- Sistem operare
- fara OS
- Procesor
- Intel Core i5-14500T
Pret cu TVA inclus
Livrare rapida
In Craiova aceeasi zi. National 24-48h.
Retur gratuit 14 zile
Returnare fara costuri suplimentare.
Garantie oficiala
Garantie completa producator.
Plata securizata
Card bancar, transfer sau ramburs la curier.
Descriere Desktop Business HP Pro Mini 400 G9 cu procesor Intel Core i5-14500T pana la 4.8 GHz, 16 GB DDR5, 512GB SSD None, Intel Integrated Graphics, Fara OS, Black, 3 ani garantie
Disponibil la Altamag.ro ā magazin IT Craiova cu livrare in toata Romania
Desktop Business HP Pro Mini 400 G9 cu procesor Intel Core i5-14500T pana la 4.8 GHz, 16 GB DDR5, 512GB SSD None, Intel Integrated Graphics, Fara OS, Black, 3 ani garantie ā Desktop HP ProDesk 400 G9 Desktop Mini, Intel Core i5-14500T 14-Core (1.7 GHz, up to 4.8 GHz, 24MB), video integrat Intel UHD Graphics, RAM 16GB DDR5 4800MHz (1x16GB), SSD 512GB M.2 2280 PCIe NVMe , No ODD, LAN 10/100/1000, Intel AX211 Wi-Fi 6E + Bluetooth 5.3, porturi: 3x USB Type- A 10Gbps/ 2x USB Type-A 5Gbps/1x USB Type-C 20Gbps/ 1x HDMI 2.1/ 1x DP 1.4/ 1x RJ-45/ 1x headphones/ microphone, sloturi: 1 M.2 PCIe x1 2230; 1 M.2 PCIe x4 2280, HP 125 Black Wired Keyboard, HP 125 Black Wired Mouse, HD audio, Sursa 90W, Black, greutate 1.42kg, Free DOS, 3yw NBD onsite
Specificatii principale
| Specificatie | Valoare |
|---|---|
| Brand | HP |
| EAN | 198701871514 |
| Garantie | 36 luni |
| Categorie furnizor | DESKTOP BUSINESS |
| Cod TARIC | 84715000 |
| RAM | 16 GB |
| Stocare | 512 GB SSD |
| Culoare | black |
| Interfata | USB Type-C |
| Tip RAM | DDR5 |
| Rezolutie | UHD |
| GPU | Intel UHD Graphics |
| Conectivitate | Wi-Fi 6E |
| Viteza retea | 10Gbps |
| Frecventa CPU | 4.8 GHz |
| Greutate | 1.42 kg |
| Garantie | 3 ani garantie |
| Sistem operare | fara OS |
| Procesor | Intel Core i5-14500T |
š Disponibil la Altamag Craiova
Ridicare din magazin sau livrare in Craiova si imprejurimi in aceeasi zi. Livrare nationala prin curier in 24-48h.


