
Desktop Dell Pro Tower (QCT1250), 360W Platinum PSU, Intel(R) Core(TM) i7-14700 (20 cores, up to 5.4 GHz), AMD Radeon RX 7400, 8GB GDDR6, full height, 16GB, 2x8GB, DDR5, up to 5600MT/s, 512GB SSD TLC, Intel Wi-Fi 7 BE200, 2x2, 802.11be, Bluetooth
Specificatii
- Cod produs
- DLQCT125I716512AMDWP
- Stare
- Nou
- Categorie
- Desktop PC
- Disponibilitate
- In stoc (20 buc)
- Pret
- 12.444,17 RON
- Format
- Tower
- Culoare
- black
- Interfata
- USB 3.2
- Viteza retea
- 1 Gbps
- Tip RAM
- DDR5
- Sistem operare
- Windows 11 Pro
- Conectivitate
- Wi-Fi 7
- Stocare
- 512GB SSD
- Frecventa CPU
- 5.4 GHz
- Greutate
- 4.34 kg
- GPU
- AMD Radeon RX 7400
Pret cu TVA inclus
Livrare rapida
In Craiova aceeasi zi. National 24-48h.
Retur gratuit 14 zile
Returnare fara costuri suplimentare.
Garantie oficiala
Garantie completa producator.
Plata securizata
Card, transfer, ramburs sau rate.
Descriere Desktop Dell Pro Tower (QCT1250), 360W Platinum PSU, Intel(R) Core(TM) i7-14700 (20 cores, up to 5.4 GHz), AMD Radeon RX 7400, 8GB GDDR6, full height, 16GB, 2x8GB, DDR5, up to 5600MT/s, 512GB SSD TLC, Intel Wi-Fi 7 BE200, 2x2, 802.11be, Bluetooth
Disponibil la Altamag.ro β magazin IT Craiova cu livrare in toata Romania
Desktop Dell Pro Tower (QCT1250), 360W Platinum PSU, Intel(R) Core(TM) i7-14700 (20 cores, up to 5.4 GHz), AMD Radeon RX 7400, 8GB GDDR6, full height, 16GB, 2x8GB, DDR5, up to 5600MT/s, 512GB SSD TLC, Intel Wi-Fi 7 BE200, 2x2, 802.11be, Bluetooth β Desktop Dell Pro Tower (QCT1250), 360W Platinum PSU, Intel(R) Core(TM) i7-14700 (20 cores, up to 5.4 GHz), AMD Radeon RX 7400, 8GB GDDR6, full height, 16GB, 2x8GB, DDR5, up to 5600MT/s, 512GB SSD TLC, Intel Wi-Fi 7 BE200, 2x2, 802.11be, Bluetooth wireless card, Dell Wired Mouse MS116 β Black, Dell Wired Keyboard KB216 β US International
Dimensiuni si greutate
- Weight
- Minimum: 4.34 kg (9.57 lb), Windows 11 Pro, 3Y Basic Onsite Service, Activate Microsoft 365 β 30 Day Trial.
Alte detalii
- External ports
- Network port: 1 x RJ45 ethernet port (1 Gbps)
- USB ports
- 2 x USB 2.0 (480 Mbps) ports, 1 x USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) Type-C port, 3 x USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) ports, 2 x USB 2.0 (480 Mbps) with SmartPower On ports
- Audio port
- 1 x global headset jack, Video port(s): 1 x DisplayPort 1.4a (HBR2) port, 1 x HDMI 2.1 (TMDS) port
- Power port
- 1 x power-cable connector
- Security-cable slot
- 1 x padlock ring, 1 x security cable slot (for a Kensington lock)
- Internal slots
- M.2: 1 x M.2 2230 slot for WiFi and Bluetooth combo card, 1 x M.2 2230/2280 slot for solid-state drive
- SATA
- 1 x SATA 3.0 slot for 3.5-inch hard drive, 1 x SATA 3.0 slot for 3.5-inch hard drive or slimline optical drive
- PCIe
- 1 x f ull-height PCIe x16 slot, 2 x full-height PCIe x1 slots
- Memory slots
- 2 x UDIMM slots
- Memory type
- DDR5
- Memory speed
- Up to 4800 MT/s
- Maximum memory configuration
- 64 GB
- Minimum memory configuration
- 8 GB
Specificatii principale
| Specificatie | Valoare |
|---|---|
| Brand | DELL |
| EAN | 1031641948 |
| Garantie | 36 luni |
| Categorie furnizor | DESKTOP BUSINESS |
| Cod TARIC | 84715000 |
| Format | Tower |
| Culoare | black |
| Interfata | USB 3.2 |
| Viteza retea | 1 Gbps |
| Tip RAM | DDR5 |
| Sistem operare | Windows 11 Pro |
| Conectivitate | Wi-Fi 7 |
| Stocare | 512GB SSD |
| Frecventa CPU | 5.4 GHz |
| Greutate | 4.34 kg |
| GPU | AMD Radeon RX 7400 |
π Disponibil la Altamag Craiova
Ridicare din magazin sau livrare in Craiova si imprejurimi in aceeasi zi. Livrare nationala prin curier in 24-48h.




