
Desktop HP ProDesk 4 G1i Desktop Mini, Intel Core Ultra 7 265T 10-Core (1.5GHz, up to 5.3GHz, 30MB), video integrat Intel UHD Graphics, RAM 32GB DDR5 5600MHz (1x32GB), SSD 512GB M.2 2280 PCIe NVMe , no ODD, LAN 10/100/1000, Intel AX211 Wi-Fi 6E +
Specificatii
- Cod produs
- CS7P6ET
- Stare
- Nou
- Categorie
- Desktop PC
- Disponibilitate
- In stoc (53 buc)
- Pret
- 6.527,47 RON
- RAM
- 32 GB
- Culoare
- black
- Interfata
- USB Type-C
- Tip RAM
- DDR5
- Sistem operare
- Windows 11 Pro
- Rezolutie
- UHD
- GPU
- Intel UHD Graphics
- Conectivitate
- Wi-Fi 6E
- Viteza retea
- 10Gbps
- Frecventa CPU
- 1.5 GHz
- Greutate
- 1.19 kg
Pret cu TVA inclus
Livrare rapida
In Craiova aceeasi zi. National 24-48h.
Retur gratuit 14 zile
Returnare fara costuri suplimentare.
Garantie oficiala
Garantie completa producator.
Plata securizata
Card, transfer, ramburs sau rate.
Descriere Desktop HP ProDesk 4 G1i Desktop Mini, Intel Core Ultra 7 265T 10-Core (1.5GHz, up to 5.3GHz, 30MB), video integrat Intel UHD Graphics, RAM 32GB DDR5 5600MHz (1x32GB), SSD 512GB M.2 2280 PCIe NVMe , no ODD, LAN 10/100/1000, Intel AX211 Wi-Fi 6E +
Disponibil la Altamag.ro — magazin IT Craiova cu livrare in toata Romania
Desktop HP ProDesk 4 G1i Desktop Mini, Intel Core Ultra 7 265T 10-Core (1.5GHz, up to 5.3GHz, 30MB), video integrat Intel UHD Graphics, RAM 32GB DDR5 5600MHz (1x32GB), SSD 512GB M.2 2280 PCIe NVMe , no ODD, LAN 10/100/1000, Intel AX211 Wi-Fi 6E + — Desktop HP ProDesk 4 G1i Desktop Mini, Intel Core Ultra 7 265T 10-Core (1.5GHz, up to 5.3GHz, 30MB), video integrat Intel UHD Graphics, RAM 32GB DDR5 5600MHz (1x32GB), SSD 512GB M.2 2280 PCIe NVMe , no ODD, LAN 10/100/1000, Intel AX211 Wi-Fi 6E + Bluetooth 5.3, porturi: 2x USB Type- A 10Gbps/ 3x USB Type-A 5Gbps/1x USB Type-C 20Gbps/ 1x HDMI 2.1/ 2x dual mode DP 2.1/ 1x RJ-45/ 1x headphones/ microphone, sloturi: 1 M.2 PCIe x1 2230; 2 M.2 PCIe x4 2280, No Included Keyboard, No Included Mouse, HD audio, Sursa 90W, Black, greutate 1.19kg, Microsoft Windows 11 Pro 64, 1yw
Specificatii principale
| Specificatie | Valoare |
|---|---|
| Brand | HP |
| EAN | 199764395610 |
| Garantie | 12 luni |
| Categorie furnizor | DESKTOP BUSINESS |
| Cod TARIC | 84715000 |
| RAM | 32 GB |
| Culoare | black |
| Interfata | USB Type-C |
| Tip RAM | DDR5 |
| Sistem operare | Windows 11 Pro |
| Rezolutie | UHD |
| GPU | Intel UHD Graphics |
| Conectivitate | Wi-Fi 6E |
| Viteza retea | 10Gbps |
| Frecventa CPU | 1.5 GHz |
| Greutate | 1.19 kg |
📍 Disponibil la Altamag Craiova
Ridicare din magazin sau livrare in Craiova si imprejurimi in aceeasi zi. Livrare nationala prin curier in 24-48h.




