
Desktop HP ProDesk 4 G1i Tower, Intel Core Ultra 5 225 10-Core (3.3GHz, up to 4.9GHz, 20MB), video integrat Intel UHD Graphics, RAM 16GB DDR5 5600MHz (1x16GB), SSD 1TB PCIe-5x4 2280 M.2, no ODD, LAN 10/100/1000, Intel AX211 Wi-Fi 6E + Bluetooth 5.3,
Specificatii
- Cod produs
- 9H7D4ET
- Stare
- Nou
- Categorie
- Desktop PC
- Disponibilitate
- In stoc (24 buc)
- Pret
- 6.160,54 RON
- RAM
- 16 GB
- Format
- Tower
- Culoare
- black
- Interfata
- USB Type-C
- Frecventa CPU
- 3.3 GHz
- Tip RAM
- DDR5
- Sistem operare
- Windows 11 Pro
- Rezolutie
- UHD
- GPU
- Intel UHD Graphics
- Conectivitate
- Wi-Fi 6E
- Viteza retea
- 10Gbps
- Greutate
- 5.37 kg
Pret cu TVA inclus
Livrare rapida
In Craiova aceeasi zi. National 24-48h.
Retur gratuit 14 zile
Returnare fara costuri suplimentare.
Garantie oficiala
Garantie completa producator.
Plata securizata
Card, transfer, ramburs sau rate.
Descriere Desktop HP ProDesk 4 G1i Tower, Intel Core Ultra 5 225 10-Core (3.3GHz, up to 4.9GHz, 20MB), video integrat Intel UHD Graphics, RAM 16GB DDR5 5600MHz (1x16GB), SSD 1TB PCIe-5x4 2280 M.2, no ODD, LAN 10/100/1000, Intel AX211 Wi-Fi 6E + Bluetooth 5.3,
Disponibil la Altamag.ro ā magazin IT Craiova cu livrare in toata Romania
Desktop HP ProDesk 4 G1i Tower, Intel Core Ultra 5 225 10-Core (3.3GHz, up to 4.9GHz, 20MB), video integrat Intel UHD Graphics, RAM 16GB DDR5 5600MHz (1x16GB), SSD 1TB PCIe-5x4 2280 M.2, no ODD, LAN 10/100/1000, Intel AX211 Wi-Fi 6E + Bluetooth 5.3, ā Desktop HP ProDesk 4 G1i Tower, Intel Core Ultra 5 225 10-Core (3.3GHz, up to 4.9GHz, 20MB), video integrat Intel UHD Graphics, RAM 16GB DDR5 5600MHz (1x16GB), SSD 1TB PCIe-5x4 2280 M.2, no ODD, LAN 10/100/1000, Intel AX211 Wi-Fi 6E + Bluetooth 5.3, porturi: 3x USB Type-A 10Gbps/ 2x USB Type-A 5Gbps/ 3x USB Type-A 480Mbps/ 1x USB Type-C 10Gbps/ 1x HDMI 2.1/ 1x DP 2.1/ 1x RJ-45/ 1x headphones/ microphone, sloturi: 1 x M.2 2230; 2 PCIe 3 x1; 2 x M.2 2280; 1 x PCIe 4 x16, No Included Keyboard, No Included Mouse, Realtek ALC3252, Sursa 280W, Black, greutate 5.37Kg, Windows 11 Pro 64bit, 1yw
Specificatii principale
| Specificatie | Valoare |
|---|---|
| Brand | HP |
| EAN | 199251535505 |
| Garantie | 12 luni |
| Categorie furnizor | DESKTOP BUSINESS |
| Cod TARIC | 84715000 |
| RAM | 16 GB |
| Format | Tower |
| Culoare | black |
| Interfata | USB Type-C |
| Frecventa CPU | 3.3 GHz |
| Tip RAM | DDR5 |
| Sistem operare | Windows 11 Pro |
| Rezolutie | UHD |
| GPU | Intel UHD Graphics |
| Conectivitate | Wi-Fi 6E |
| Viteza retea | 10Gbps |
| Greutate | 5.37 kg |
š Disponibil la Altamag Craiova
Ridicare din magazin sau livrare in Craiova si imprejurimi in aceeasi zi. Livrare nationala prin curier in 24-48h.




