
Desktop Workstation HP Z2 G1i Tower, Intel Core Ultra 9 285K 24-core (3.7GHz, up to 5.7GHz, 36MB), video dedicat nVIDIA RTX 4000 Ada 20 GB, RAM 64GB DDR5 5600MHz (2x32GB), SSD 2TB PCIe-5x4 2280 M.2, no ODD, LAN 10/100/1000, Intel BE200 Wi-Fi 7 +
Specificatii
- Cod produs
- A40MQET
- Stare
- Nou
- Categorie
- Desktop PC
- Disponibilitate
- In stoc (2 buc)
- Pret
- 28.923,05 RON
- Format
- Tower
- Culoare
- black
- Interfata
- USB Type-C
- Tip RAM
- DDR5
- Sistem operare
- Windows 11 Pro
- Conectivitate
- Wi-Fi 7
- Viteza retea
- 10Gbps
- RAM
- 64 GB
- Greutate
- 8.6 kg
- Frecventa CPU
- 3.7 GHz
Pret cu TVA inclus
Livrare rapida
In Craiova aceeasi zi. National 24-48h.
Retur gratuit 14 zile
Returnare fara costuri suplimentare.
Garantie oficiala
Garantie completa producator.
Plata securizata
Card, transfer, ramburs sau rate.
Descriere Desktop Workstation HP Z2 G1i Tower, Intel Core Ultra 9 285K 24-core (3.7GHz, up to 5.7GHz, 36MB), video dedicat nVIDIA RTX 4000 Ada 20 GB, RAM 64GB DDR5 5600MHz (2x32GB), SSD 2TB PCIe-5x4 2280 M.2, no ODD, LAN 10/100/1000, Intel BE200 Wi-Fi 7 +
Disponibil la Altamag.ro — magazin IT Craiova cu livrare in toata Romania
Desktop Workstation HP Z2 G1i Tower, Intel Core Ultra 9 285K 24-core (3.7GHz, up to 5.7GHz, 36MB), video dedicat nVIDIA RTX 4000 Ada 20 GB, RAM 64GB DDR5 5600MHz (2x32GB), SSD 2TB PCIe-5x4 2280 M.2, no ODD, LAN 10/100/1000, Intel BE200 Wi-Fi 7 + — Desktop Workstation HP Z2 G1i Tower, Intel Core Ultra 9 285K 24-core (3.7GHz, up to 5.7GHz, 36MB), video dedicat nVIDIA RTX 4000 Ada 20 GB, RAM 64GB DDR5 5600MHz (2x32GB), SSD 2TB PCIe-5x4 2280 M.2, no ODD, LAN 10/100/1000, Intel BE200 Wi-Fi 7 + Bluetooth 5.4, porturi: 6x USB Type-A 10Gbps/ 3x USB Type-A 480Mbps/ 2x USB Type-C 20Gbps/ 1x DP 1.4/ Audio Jack/ 1x RJ-45, sloturi: 2 M.2 2280 PCIe 4 x4; 1 M.2 2230 for WLAN; 1 M.2 2280 PCIe 5 x4; 1 PCIe 4 x1 mechanical (x4 electrical); 1 PCIe 4 x4 mechanical (x16 electrical); 1 PCIe 4 x4, No Included Keyboard, No Included Mouse, Realtek ALC3205, Sursa 700W, Black, greutate 8.6 kg, Microsoft Windows 11 Pro 64bit High End, 3yw onsite
Specificatii principale
| Specificatie | Valoare |
|---|---|
| Brand | HP |
| EAN | 199251457845 |
| Garantie | 36 luni |
| Categorie furnizor | DESKTOP WORKSTATION |
| Cod TARIC | 84713000 |
| Format | Tower |
| Culoare | black |
| Interfata | USB Type-C |
| Tip RAM | DDR5 |
| Sistem operare | Windows 11 Pro |
| Conectivitate | Wi-Fi 7 |
| Viteza retea | 10Gbps |
| RAM | 64 GB |
| Greutate | 8.6 kg |
| Frecventa CPU | 3.7 GHz |
📍 Disponibil la Altamag Craiova
Ridicare din magazin sau livrare in Craiova si imprejurimi in aceeasi zi. Livrare nationala prin curier in 24-48h.




