
Desktop Workstation HP Z2 Tower G1i cu procesor Intel Core Ultra 7 265 pana la 5.3 GHz, 32GB DDR5, 1TB SSD, NVIDIA RTX 2000 Ada 16GB, Windows 11 Pro, Negru
Specificatii
- Cod produs
- A40NKET
- Stare
- Nou
- Categorie
- All in one PC
- Disponibilitate
- In stoc (2 buc)
- Pret
- 14.235,44 RON
- Culoare
- Negru
- RAM
- 32 GB
- Format
- Tower
- Interfata
- USB Type-C
- Stocare
- 1TB SSD
- Tip RAM
- DDR5
- Sistem operare
- Windows 11 Pro
- Viteza retea
- 10Gbps
- Greutate
- 8.6 kg
- Frecventa CPU
- 5.3 GHz
Pret cu TVA inclus
Livrare rapida
In Craiova aceeasi zi. National 24-48h.
Retur gratuit 14 zile
Returnare fara costuri suplimentare.
Garantie oficiala
Garantie completa producator.
Plata securizata
Card, transfer, ramburs sau rate.
Descriere Desktop Workstation HP Z2 Tower G1i cu procesor Intel Core Ultra 7 265 pana la 5.3 GHz, 32GB DDR5, 1TB SSD, NVIDIA RTX 2000 Ada 16GB, Windows 11 Pro, Negru
Disponibil la Altamag.ro ā magazin IT Craiova cu livrare in toata Romania
Desktop Workstation HP Z2 Tower G1i cu procesor Intel Core Ultra 7 265 pana la 5.3 GHz, 32GB DDR5, 1TB SSD, NVIDIA RTX 2000 Ada 16GB, Windows 11 Pro, Negru ā Desktop Workstation HP Z2 G1i Tower, Intel Core Ultra 7 265 20-core (2.4GHz, up to 5.3GHz, 30MB), video dedicat nVIDIA RTX 2000 Ada 16 GB, RAM 32GB DDR5 5600MHz (1x32GB), SSD 1TB PCIe-4x4 2280 M.2, no ODD, LAN 10/100/1000, porturi: 6x USB Type-A 10Gbps/ 3x USB Type-A 480Mbps/ 2x USB Type-C 20Gbps/ 1x DP 1.4/ Audio Jack/ 1x RJ-45, sloturi: 2 M.2 2280 PCIe 4 x4; 1 M.2 2230 for WLAN; 1 M.2 2280 PCIe 5 x4; 1 PCIe 4 x1 mechanical (x4 electrical); 1 PCIe 4 x4 mechanical (x16 electrical); 1 PCIe 4 x4, No Included Keyboard, No Included Mouse, Realtek ALC3205, Sursa 700W, Black, greutate 8.6 kg, Microsoft Windows 11 Pro 64bit, 3yw onsite
Specificatii principale
| Specificatie | Valoare |
|---|---|
| Brand | HP |
| EAN | 199251561535 |
| Garantie | 36 luni |
| Categorie furnizor | DESKTOP WORKSTATION |
| Cod TARIC | 84713000 |
| Culoare | Negru |
| RAM | 32 GB |
| Format | Tower |
| Interfata | USB Type-C |
| Stocare | 1TB SSD |
| Tip RAM | DDR5 |
| Sistem operare | Windows 11 Pro |
| Viteza retea | 10Gbps |
| Greutate | 8.6 kg |
| Frecventa CPU | 5.3 GHz |
š Disponibil la Altamag Craiova
Ridicare din magazin sau livrare in Craiova si imprejurimi in aceeasi zi. Livrare nationala prin curier in 24-48h.




