
Desktop WorkstationHPA40QHET cu procesor Intel Intel Core Ultra 7 265K pana la 5.5 GHz, 32 GB DDR5, 1TB None, RTX 2000 Ada, Windows 11 Pro, Negru, 1 an Garantie
Specificatii
- Cod produs
- A40QHET
- Stare
- Nou
- Categorie
- Sisteme PC
- Disponibilitate
- In stoc (4 buc)
- Pret
- 19.002,41 RON
- Culoare
- Negru
- RAM
- 32 GB
- Format
- Tower
- Interfata
- USB Type-C
- Tip RAM
- DDR5
- Sistem operare
- Windows 11 Pro
- Viteza retea
- 10Gbps
- Greutate
- 8.6 kg
- Frecventa CPU
- 5.5 GHz
Pret cu TVA inclus
Livrare rapida
In Craiova aceeasi zi. National 24-48h.
Retur gratuit 14 zile
Returnare fara costuri suplimentare.
Garantie oficiala
Garantie completa producator.
Plata securizata
Card bancar, transfer sau ramburs la curier.
Descriere Desktop WorkstationHPA40QHET cu procesor Intel Intel Core Ultra 7 265K pana la 5.5 GHz, 32 GB DDR5, 1TB None, RTX 2000 Ada, Windows 11 Pro, Negru, 1 an Garantie
Disponibil la Altamag.ro ā magazin IT Craiova cu livrare in toata Romania
Desktop WorkstationHPA40QHET cu procesor Intel Intel Core Ultra 7 265K pana la 5.5 GHz, 32 GB DDR5, 1TB None, RTX 2000 Ada, Windows 11 Pro, Negru, 1 an Garantie ā Desktop Workstation HP Z2 G1i Tower, Intel Core Ultra 7 265K 20-core (3.9GHz, up to 5.5GHz, 30MB), video dedicat nVIDIA RTX 2000 Ada 16 GB, RAM 32GB DDR5 5600MHz (2x16GB), SSD 1TB PCIe-5x4 2280 M.2, no ODD, LAN 10/100/1000, porturi: 6x USB Type-A 10Gbps/ 3x USB Type-A 480Mbps/ 2x USB Type-C 20Gbps/ 1x DP 1.4/ Audio Jack/ 1x RJ-45, sloturi: 2 M.2 2280 PCIe 4 x4; 1 M.2 2230 for WLAN; 1 M.2 2280 PCIe 5 x4; 1 PCIe 4 x1 mechanical (x4 electrical); 1 PCIe 4 x4 mechanical (x16 electrical); 1 PCIe 4 x4, HP 320K v2 Keyboard, HP Wired 320M Mouse, Realtek ALC3205, Sursa 700W, Black, greutate 8.6 kg, Microsoft Windows 11 Pro 64bit, 1yw
Specificatii principale
| Specificatie | Valoare |
|---|---|
| Brand | HP |
| EAN | 199251670503 |
| Garantie | 12 luni |
| Categorie furnizor | DESKTOP WORKSTATION |
| Cod TARIC | 84713000 |
| Culoare | Negru |
| RAM | 32 GB |
| Format | Tower |
| Interfata | USB Type-C |
| Tip RAM | DDR5 |
| Sistem operare | Windows 11 Pro |
| Viteza retea | 10Gbps |
| Greutate | 8.6 kg |
| Frecventa CPU | 5.5 GHz |
š Disponibil la Altamag Craiova
Ridicare din magazin sau livrare in Craiova si imprejurimi in aceeasi zi. Livrare nationala prin curier in 24-48h.

