
DVR ACUSENSE CU 32 CANALE, 4 X SATA, 1 X ESATA
| Specificatie | Valoare |
|---|---|
| Tehnologie | AcuSense |
| Carcasa | Metalica |
| Numar canale | 32ch |
| Brand | HIKVISION |
| Dimensiuni | 445 Ć 400 Ć 71 mm |
| Alimentare | 100 ~ 240VAC |
| USB | 2x USB 2.0, 1x USB 3.0 |
| Interfata seriala | RS-232, RS-485 (full-duplex), Keyboard |
| Interfata retea | 2, RJ45 10M/100M/1000M self-adaptive Ethernet interface |
| Iesiri alarma | 4 |
| Intrari alarma | 16 |
| Compresie audio | G.711u |
| HDMI | Da |
| VGA | Da |
| Capacitate maxima / HDD | 12 TB |
| Interfete eSATA | Da |
| Porturi SATA | 4 |
| Banda | 320 Mbps incoming, 256 Mbps incoming |
| Rezolutii inregistrare | 8 MP/3K/5 MP/4 MP/3 MP/1080p/720p/WD1/4CIF/VGA/CIF |
| Rezolutie max. inregistrare | 8MP |
| Compresie | H.265 Pro+/H.265 Pro/H.265/H.264+/H.264 |
| Greutate | 7 kg |
| Temperatura / umiditate functionare | -10°C ~ +55°C / 10% ~ 90% RH |
| Functii analiza video inteligenta | Detectie miscare 2.0 bazata pe deep learning, clasificare persoane si vehicule, cautare rapida dupa obiect sau eveniment |
| Disponibilitate | IN STOC |
| Descriere | DVR cu AcuSense cu 32 canale, 8MP rezolutie max. inregistrare, 4 x SATA, eSATA, 12 TB / HDD, alarma 16 in/4 out, interfata RS-232, RS-485 (full-duplex), keyboard, 2 x USB 2.0, 1 x USB 3.0, clasificare persoane si vehicule, detectie miscare 2.0 bazata pe deep learning, HDMI, VGA, carcasa metalica 1.5U, alimentare 100-240 VAC, 50-60 Hz Se recomanda utilizarea sistemului via web browser sau aplicatii dedicate Hikvision de monitorizare video |
Specificatii principale
- Interfata
- USB 3.0
- Megapixeli
- 8 MP
- GPU
- Da
- Greutate
- 7 kg
Pret cu TVA inclus
Livrare rapida
In Craiova aceeasi zi. National 24-48h.
Retur gratuit 14 zile
Returnare fara costuri suplimentare.
Garantie oficiala
Garantie completa producator.
Plata securizata
Card, transfer, ramburs sau rate.
Descriere DVR ACUSENSE CU 32 CANALE, 4 X SATA, 1 X ESATA
Disponibil la Altamag.ro ā magazin IT Craiova cu livrare in toata Romania
DVR cu AcuSense cu 32 canale, 8MP rezolutie max. inregistrare, 4 x SATA, eSATA, 12 TB / HDD, alarma 16 in/4 out, interfata RS-232, RS-485 (full-duplex), keyboard, 2 x USB 2.0, 1 x USB 3.0, clasificare persoane si vehicule, detectie miscare 2.0 bazata pe deep learning, HDMI, VGA, carcasa metalica 1.5U, alimentare 100-240 VAC, 50-60 Hz
Se recomanda utilizarea sistemului via web browser sau aplicatii dedicate Hikvision de monitorizare video
Specificatii
- Cod produs
- iDS-7332HUHI-M4/S
- Stare
- Nou
- Categorie
- DVR-uri
- Disponibilitate
- In stoc (5 buc)
- Pret
- 4.331,95 RON
- Interfata
- USB 3.0
- Megapixeli
- 8 MP
- GPU
- Da
- Greutate
- 7 kg
š Disponibil la Altamag Craiova
Ridicare din magazin sau livrare in Craiova si imprejurimi in aceeasi zi. Livrare nationala prin curier in 24-48h.

4A84ALM_202531293018481976.jpg)


