_202471575118367817.jpg)
DVR CU 4 CANALE, 1 X SATA, 1U
| Specificatie | Valoare |
|---|---|
| Disponibilitate | IN STOC |
| Tehnologie | AcuSense |
| Carcasa | Metalica |
| Numar canale | 4ch |
| Brand | HIKVISION |
| USB | 2 x USB 2.0 |
| Interfata retea | 1, RJ45 10/100 Mbps self-adaptive Ethernet interface |
| Compresie audio | G.711u |
| HDMI | Da |
| VGA | Da |
| Capacitate maxima / HDD | 10 TB |
| Porturi SATA | 1 |
| Banda | total 72 Mbps |
| Rezolutii inregistrare | Max. 5Mp, max. 6MP pentru camere IP |
| Rezolutie max. inregistrare | 5MP |
| Compresie | H.265 Pro+/H.265 Pro/H.265/H.264+/H.264 |
| WiFi | Se poate conecta la reteaua Wi-Fi prin interfata USB |
| Greutate | 1 kg |
| Dimensiuni (WxHxD) | 265 Ć 225 Ć 48 mm |
| Alimentare VDC 12 | Da |
| Temperatura / umiditate functionare | -10°C ~ +55°C / 10% ~ 90% RH |
| Functii analiza video inteligenta | Detectie miscare 2.0 bazata pe deep learning, clasificare persoane si vehicule, cautare rapida dupa tip eveniment si obiect, detectie si captura faciala |
| Descriere | DVR AcuSense cu 4 canale, 5MP rezolutie max. inregistrare (max. 6MP pentru camere IP), clasificare persoane si vehicule, detectie si captura faciala, 1 x SATA, 10 TB / HDD, 2 x USB 2.0, HDMI, VGA, banda 72 Mbps total, se poate conecta la WiFi prin interfata USB, carcasa metalica, 1U, 12VDC. Se recomanda utilizarea sistemului via web browser sau aplicatii dedicate Hikvision de monitorizare video. |
Specificatii principale
- Interfata
- HDMI
- Megapixeli
- 5 MP
- GPU
- Da
- Conectivitate
- Se poate conecta la reteaua Wi-Fi prin interfata USB
- Greutate
- 1 kg
Pret cu TVA inclus
Livrare rapida
In Craiova aceeasi zi. National 24-48h.
Retur gratuit 14 zile
Returnare fara costuri suplimentare.
Garantie oficiala
Garantie completa producator.
Plata securizata
Card, transfer, ramburs sau rate.
Descriere DVR CU 4 CANALE, 1 X SATA, 1U
Disponibil la Altamag.ro ā magazin IT Craiova cu livrare in toata Romania
DVR AcuSense cu 4 canale, 5MP rezolutie max. inregistrare (max. 6MP pentru camere IP), clasificare persoane si vehicule, detectie si captura faciala, 1 x SATA, 10 TB / HDD, 2 x USB 2.0, HDMI, VGA, banda 72 Mbps total, se poate conecta la WiFi prin interfata USB, carcasa metalica, 1U, 12VDC.
Se recomanda utilizarea sistemului via web browser sau aplicatii dedicate Hikvision de monitorizare video.
Specificatii
- Cod produs
- iDS-7204HQHI-M1/E (E)
- Stare
- Nou
- Categorie
- DVR-uri
- Disponibilitate
- In stoc (10 buc)
- Pret
- 247,57 RON
- Interfata
- HDMI
- Megapixeli
- 5 MP
- GPU
- Da
- Conectivitate
- Se poate conecta la reteaua Wi-Fi prin interfata USB
- Greutate
- 1 kg
š Disponibil la Altamag Craiova
Ridicare din magazin sau livrare in Craiova si imprejurimi in aceeasi zi. Livrare nationala prin curier in 24-48h.




