
DVR CU 4 CANALE, 1 X SATA, POC, INTRARI ALARMA
| Specificatie | Valoare |
|---|---|
| Disponibilitate | IN STOC |
| Tehnologie | AcuSense |
| Carcasa | Metalica |
| Numar canale | 4ch |
| PoC | Da |
| Brand | HIKVISION |
| Dimensiuni | 319 Ć 235 Ć 48 mm |
| Alimentare | 48 VDC |
| USB | 1x USB 2.0, 1x USB 3.0 |
| Interfata seriala | RS-485 (half-duplex) |
| Interfata retea | 1, RJ45 10/100 Mbps self-adaptive Ethernet interface |
| Iesiri alarma | 1 iesire |
| Intrari alarma | 4 intrari |
| Compresie audio | G.711u |
| HDMI | Da |
| VGA | Da |
| Capacitate maxima / HDD | 12 TB |
| Porturi SATA | 1 |
| Banda | total 96 Mbps |
| Rezolutie max. inregistrare | 8MP |
| Compresie | H.265 Pro+/H.265 Pro/H.265/H.264+/H.264 |
| Greutate | 1.16 kg |
| Temperatura / umiditate functionare | -10°C ~ +55°C / 10% ~ 90% RH |
| Functii analiza video inteligenta | Analiza persoane/vehicule, comparatie si cautare fete in imagini |
| Descriere | DVR AcuSense cu 4 canale, 4 intrari si 1 iesire alarma optionale, intrare pentru camere PoC, 8MP rezolutie max. inregistrare, 1 x SATA, 12 TB / HDD, banda total 96 Mbps, HDMI, VGA, RS-485 (half-duplex), alarma 4 in/1 out, 1 x USB 2.0, 1 x USB 3.0, alimentare 48 VDC, carcasa metalica 1U Se recomanda utilizarea sistemului via web browser sau aplicatii dedicate Hikvision de monitorizare video |
Specificatii principale
- Interfata
- HDMI
- Megapixeli
- 8 MP
- GPU
- Da
- Greutate
- 1.16 kg
Pret cu TVA inclus
Livrare rapida
In Craiova aceeasi zi. National 24-48h.
Retur gratuit 14 zile
Returnare fara costuri suplimentare.
Garantie oficiala
Garantie completa producator.
Plata securizata
Card, transfer, ramburs sau rate.
Descriere DVR CU 4 CANALE, 1 X SATA, POC, INTRARI ALARMA
Disponibil la Altamag.ro ā magazin IT Craiova cu livrare in toata Romania
DVR AcuSense cu 4 canale, 4 intrari si 1 iesire alarma optionale, intrare pentru camere PoC, 8MP rezolutie max. inregistrare, 1 x SATA, 12 TB / HDD, banda total 96 Mbps, HDMI, VGA, RS-485 (half-duplex), alarma 4 in/1 out, 1 x USB 2.0, 1 x USB 3.0, alimentare 48 VDC, carcasa metalica 1U
Se recomanda utilizarea sistemului via web browser sau aplicatii dedicate Hikvision de monitorizare video
Specificatii
- Cod produs
- iDS-7204HUHI-M1/PXT/4A+4/1ALM
- Stare
- Nou
- Categorie
- DVR-uri
- Disponibilitate
- In stoc (5 buc)
- Pret
- 537,79 RON
- Interfata
- HDMI
- Megapixeli
- 8 MP
- GPU
- Da
- Greutate
- 1.16 kg
š Disponibil la Altamag Craiova
Ridicare din magazin sau livrare in Craiova si imprejurimi in aceeasi zi. Livrare nationala prin curier in 24-48h.




