
Ecran interactiv SAMSUNG Flip Pro WM65B
Specificatii
- Cod produs
- LH65WMBWBGCXEN
- Stare
- Nou
- Categorie
- Monitoare LED
- Disponibilitate
- In stoc (100 buc)
- Pret
- 15.468,60 RON
- Conectivitate
- WiFi
- Culoare
- Alb
- Interfata
- HDMI
- Rezolutie
- UHD
- Garantie
- 3 ani
- Diagonala
- 65"
- RAM
- 5 GB
- Greutate
- 3.97 kg
Pret cu TVA inclus
Livrare rapida
In Craiova aceeasi zi. National 24-48h.
Retur gratuit 14 zile
Returnare fara costuri suplimentare.
Garantie oficiala
Garantie completa producator.
Plata securizata
Card, transfer, ramburs sau rate.
Descriere Ecran interactiv SAMSUNG Flip Pro WM65B
Disponibil la Altamag.ro — magazin IT Craiova cu livrare in toata Romania
Ecran interactiv SAMSUNG Flip Pro WM65B — Display interactiv SAMSUNG Flip Pro WMB, 65", UHD, 350nit, contrast 4000:1, haze 8%~12%, Tizen 6.5, CPU A72*4, 3.5GB RAM, 32GB storage, WiFi, BT (keyboard/mouse, speaker), 1xHDMI, 1xUSB-C, 1xUSB-A, 1xUSB-B, x, Audio Out Stereo Mini Jack, Touch Input, RS232C thru stereo jack, RJ45(For MDC), sticla protectie anti-glare securizata 3.2T cu pelicula hidrofoba, antimicrobiala si shatter-proof, speakers 2x10W, VESA 400x400, greutate 39.7kg, dimensiuni 1522.4x897.6x62.9mm, consum max 192.5W, Necesita suport de perete sau stand mobil; optional necesita tray-ul de conectivitate CY-TF65BBCXEN pentru ca nu are mufe pe rama, 50 ,000 ore, culoare alb gri, garantie 3 ani. Eligibil PNRR/PNRAS
Specificatii principale
| Specificatie | Valoare |
|---|---|
| Brand | SAMSUNG |
| EAN | 8806094472493 |
| Garantie | 36 luni |
| Categorie furnizor | INTERACTIVE DISPLAY |
| Cod TARIC | 85285900 |
| Conectivitate | WiFi |
| Culoare | Alb |
| Interfata | HDMI |
| Rezolutie | UHD |
| Garantie | 3 ani |
| Diagonala | 65" |
| RAM | 5 GB |
| Greutate | 3.97 kg |
📍 Disponibil la Altamag Craiova
Ridicare din magazin sau livrare in Craiova si imprejurimi in aceeasi zi. Livrare nationala prin curier in 24-48h.




