
Epson Proiector Lifestudio Grand Plus EH-LS970B - Metallic black, Tehnologie 3LCD, LCD 0.62", 4000 Lumeni, Rezolutie: 4K, Aspect: 16:9, contrast: 5.000.000 : 1, Sursa lumina: Laser, Durata viata: 20.000 ore, Refresh rate: 384 Hz - 480 Hz, Suport HDR,
Specificatii
- Cod produs
- V11HB83140
- Stare
- Nou
- Categorie
- Periferice diverse
- Disponibilitate
- In stoc (1 buc)
- Pret
- 13.042,07 RON
- Rezolutie
- 4K
- Culoare
- black
- Tip imprimanta
- laser
- Conectivitate
- Wi-Fi
- Interfata
- HDMI
- Diagonala
- 0.62"
- Greutate
- 12.4 kg
Pret cu TVA inclus
Livrare rapida
In Craiova aceeasi zi. National 24-48h.
Retur gratuit 14 zile
Returnare fara costuri suplimentare.
Garantie oficiala
Garantie completa producator.
Plata securizata
Card bancar, transfer sau ramburs la curier.
Descriere Epson Proiector Lifestudio Grand Plus EH-LS970B - Metallic black, Tehnologie 3LCD, LCD 0.62", 4000 Lumeni, Rezolutie: 4K, Aspect: 16:9, contrast: 5.000.000 : 1, Sursa lumina: Laser, Durata viata: 20.000 ore, Refresh rate: 384 Hz - 480 Hz, Suport HDR,
Disponibil la Altamag.ro ā magazin IT Craiova cu livrare in toata Romania
Epson Proiector Lifestudio Grand Plus EH-LS970B - Metallic black, Tehnologie 3LCD, LCD 0.62", 4000 Lumeni, Rezolutie: 4K, Aspect: 16:9, contrast: 5.000.000 : 1, Sursa lumina: Laser, Durata viata: 20.000 ore, Refresh rate: 384 Hz - 480 Hz, Suport HDR, ā Epson Proiector Lifestudio Grand Plus EH-LS970B - Metallic black, Tehnologie 3LCD, LCD 0.62", 4000 Lumeni
Dimensiuni si greutate
- Dimensiuni
- 695ā x 341 x 156 mm, 12.4kg, sunet Bose, Culoare Mettalic Black, Difuzor incorporat.
Alte detalii
- Rezolutie
- 4K
- Aspect
- 16:9, contrast: 5.000.000 : 1
- Sursa lumina
- Laser
- Durata viata
- 20.000 ore
- Refresh rate
- 384 Hz - 480 Hz, Suport HDR
- Dimensiune ecran
- 80 inchi - 150 inchi, Focus manual
- Interfata
- USB, HDMI, S/PDIF, jack, WI-FI, Bluetooth, Google TV
Specificatii principale
| Specificatie | Valoare |
|---|---|
| Brand | EPSON |
| EAN | 8715946744681 |
| Garantie | 60 luni |
| Categorie furnizor | PRJ CONSUMER |
| Cod TARIC | 85286980 |
| Rezolutie | 4K |
| Culoare | black |
| Tip imprimanta | laser |
| Conectivitate | Wi-Fi |
| Interfata | HDMI |
| Diagonala | 0.62" |
| Greutate | 12.4 kg |
š Disponibil la Altamag Craiova
Ridicare din magazin sau livrare in Craiova si imprejurimi in aceeasi zi. Livrare nationala prin curier in 24-48h.




