
Nou
Kit de supraveghere Hikvision - DVR DS-7104HGHI-F1 x 1buc - Camera exterior DS-2CE16C0T-IRP(3.6mm) x 2buc - Camera interior DS-2CE56C0T-IRP(3.6mm) x 2 buc DS-J142I
Cod: DS-J142I
Specificatii
- Cod produs
- DS-J142I
- Stare
- Nou
- Categorie
- โ
- Disponibilitate
- In stoc (1 buc)ยท stoc magazin
- Pret
- 800,00 RON
800,00 RON
Pret cu TVA inclus
In stoc โ 1 buc disponibileยท stoc magazin
Cantitate:
1
1 disponibile๐
Livrare rapida
In Craiova aceeasi zi. National 24-48h.
๐
Retur gratuit 14 zile
Returnare fara costuri suplimentare.
๐ก๏ธ
Garantie oficiala
Garantie completa producator.
๐ณ
Plata securizata
Card bancar, transfer sau ramburs la curier.
Descriere Kit de supraveghere Hikvision - DVR DS-7104HGHI-F1 x 1buc - Camera exterior DS-2CE16C0T-IRP(3.6mm) x 2buc - Camera interior DS-2CE56C0T-IRP(3.6mm) x 2 buc DS-J142I
Disponibil la Altamag.ro โ magazin IT Craiova cu livrare in toata Romania
Descriere indisponibila.
Specificatii principale
| Specificatie | Valoare |
|---|---|
| Disponibilitate | IN STOC |
| Tip produs | KIT-URI |
| Tip lentila | Fixa |
| Distanta focala | 3.6mm |
| Brand | HIKVISION |
| USB | 2 x USB 2.0 |
| Interfata retea | 1, RJ45 10/100 Mbps self-adaptive Ethernet interface |
| Compresie audio | G.711u |
| HDMI | Da |
| VGA | Da |
| Capacitate maxima / HDD | 6 TB |
| Rezolutii inregistrare | 1080p lite/720p/WD1/4CIF/VGA/CIF |
| Tip camere suportate | HDTVI/AHD/CVI/CVBS/IP |
| Compresie | H.264/H.264+ |
| Numar intrari video | 4 |
| Rezolutie | 1MP |
| Greutate | Kit: 3.1 kg |
| Grad protectie | IP66 |
| Temperatura / umiditate functionare | -40ยฐC ~ +60ยฐC / <90% RH |
| Distanta IR | 20m |
| Unghi de vizualizare | 70.9ยฐ |
| Tip senzor | 1 MP CMOS image sensor |
๐ Disponibil la Altamag Craiova
Ridicare din magazin sau livrare in Craiova si imprejurimi in aceeasi zi. Livrare nationala prin curier in 24-48h.
