
Laptop Business DELL Pro 14, cu procesor Ryzen AI 7 PRO 350, 14'' IPS, 16 GB DDR5, 512 GB SSD, AMD Radeon 860M, Windows 11 Pro
Specificatii
- Cod produs
- BTO602_PC14255_EMEA
- Stare
- Nou
- Categorie
- Laptopuri
- Disponibilitate
- In stoc (13 buc)
- Pret
- 6.955,36 RON
- RAM
- 16 GB
- Stocare
- 512 GB SSD
- Diagonala
- 14"
- Rezolutie
- FHD
- Interfata
- USB 3.2
- Viteza retea
- 1 Gbps
- Culoare
- GOLD
- Tip RAM
- DDR5
- Sistem operare
- Windows 11 Pro
- Conectivitate
- Wi-Fi 6E
- GPU
- AMD Radeon 860M
- Frecventa CPU
- 5.0 GHz
- Greutate
- 136 kg
Pret cu TVA inclus
Livrare rapida
In Craiova aceeasi zi. National 24-48h.
Retur gratuit 14 zile
Returnare fara costuri suplimentare.
Garantie oficiala
Garantie completa producator.
Plata securizata
Card, transfer, ramburs sau rate.
Descriere Laptop Business DELL Pro 14, cu procesor Ryzen AI 7 PRO 350, 14'' IPS, 16 GB DDR5, 512 GB SSD, AMD Radeon 860M, Windows 11 Pro
Disponibil la Altamag.ro — magazin IT Craiova cu livrare in toata Romania
Laptop Business DELL Pro 14, cu procesor Ryzen AI 7 PRO 350, 14'' IPS, 16 GB DDR5, 512 GB SSD, AMD Radeon 860M, Windows 11 Pro — Laptop Dell Pro 14 PC14255, 14", Non-Touch, FHD+ 1920 x 1200, IPS, 300 nits, 45% NTSC, Anti-Glare, FHD HDR + IR Camera, Facial Recognition, TNR, Camera Shutter, Microphone, ENERGY STAR Qualified, EPEAT Gold with Climate+, Fingerprint Reader, AMD Ryzen(TM) AI 7 350 (24 MB cache, 8 cores, 16 threads, up to 5.0 GHz, 50 TOPS NPU) with AMD Radeon(TM) 860M graphics, 16 GB: 1 x 16 GB, DDR5, 5600 MT/s, 512 GB SSD, MediaTek Wi-Fi 6E MT7922, 2x2, 802.11ax, MU-MIMO, Bluetooth wireless card, MT7922 WLAN Driver, 65W AC adapter, 4.5mm barrel, 3-cell, 55 Wh, ExpressCharge Capable, ExpressCharge Boost Capable, English International backlit Copilot key keyboard
Dimensiuni si greutate
- Weight
- Minimum - 1.36 kg (2.99 lb), Windows 11 Pro, Copilot+ PC, 3y ProSupport and Next Business Day Onsite Service
Alte detalii
- External ports and slots
- Network port: 1 x RJ45 ethernet port (1 Gbps)
- USB ports
- 1 x USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) port, 1 x USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) port with PowerShare, 2 x USB (40 Gbps) port with Power Delivery and DisplayPort
- Audio port
- 1 x global headset port, Video port(s): 1 x HDMI 2.1 Transition-minimized differential signaling (TMDS) port, Media-card reader Not applicable
- Power-adapter port
- 1 x 4.5 mm x 2.9 mm DC-in
- Security-cable slot
- 1 x security-cable slot (wedge-shaped)
- Internal slots
- M.2: 1 x M.2 2230 slot for solid state drive, 1 x M.2 2230 slot for WLAN card, Wi-Fi/Bluetooth
- Memory slots
- 2 x SODIMM slots
- Memory type
- DDR5
- Memory speed
- 5600 MT/s
- Maximum memory configuration
- 64 GB
- Minimum memory configuration
- 8 GB
Specificatii principale
| Specificatie | Valoare |
|---|---|
| Brand | DELL |
| EAN | 1030648503 |
| Garantie | 36 luni |
| Categorie furnizor | NOTEBOOK BUSINESS |
| Cod TARIC | 84713000 |
| RAM | 16 GB |
| Stocare | 512 GB SSD |
| Diagonala | 14" |
| Rezolutie | FHD |
| Interfata | USB 3.2 |
| Viteza retea | 1 Gbps |
| Culoare | GOLD |
| Tip RAM | DDR5 |
| Sistem operare | Windows 11 Pro |
| Conectivitate | Wi-Fi 6E |
| GPU | AMD Radeon 860M |
| Frecventa CPU | 5.0 GHz |
| Greutate | 136 kg |
📍 Disponibil la Altamag Craiova
Ridicare din magazin sau livrare in Craiova si imprejurimi in aceeasi zi. Livrare nationala prin curier in 24-48h.




