
Laptop Business DELL Pro 14 Plus, cu procesor AMD Ryzen 5 220, 14'' IPS, 16 GB LPDDR5x, 512 GB SSD, AMD Radeon 740M, Windows 11 Pro, 3 ani Garantie
Specificatii
- Cod produs
- BTO502_PB14255_EMEA
- Stare
- Nou
- Categorie
- Laptopuri
- Disponibilitate
- In stoc (10 buc)
- Pret
- 6.616,50 RON
- Stocare
- 512 GB SSD
- Diagonala
- 14"
- Rezolutie
- FHD
- Interfata
- USB Type-C
- Viteza retea
- 1 Gbps
- Culoare
- GOLD
- Sistem operare
- Windows 11 Pro
- Conectivitate
- Wi-Fi 7
- Tip RAM
- LPDDR5x
- Procesor
- AMD Ryzen 5 220
- GPU
- AMD Radeon 740M
- Greutate
- 136 kg
- Garantie
- 3 ani garantie
- Frecventa CPU
- 4.9 GHz
Pret cu TVA inclus
Livrare rapida
In Craiova aceeasi zi. National 24-48h.
Retur gratuit 14 zile
Returnare fara costuri suplimentare.
Garantie oficiala
Garantie completa producator.
Plata securizata
Card, transfer, ramburs sau rate.
Descriere Laptop Business DELL Pro 14 Plus, cu procesor AMD Ryzen 5 220, 14'' IPS, 16 GB LPDDR5x, 512 GB SSD, AMD Radeon 740M, Windows 11 Pro, 3 ani Garantie
Disponibil la Altamag.ro ā magazin IT Craiova cu livrare in toata Romania
Laptop Business DELL Pro 14 Plus, cu procesor AMD Ryzen 5 220, 14'' IPS, 16 GB LPDDR5x, 512 GB SSD, AMD Radeon 740M, Windows 11 Pro, 3 ani Garantie ā Laptop Dell Pro 14 Plus PB14255, 14", Non-Touch, FHD+ 1920 x 1200, 60Hz, IPS, Anti-Glare, 300 nit, 45% NTSC, FHD HDR + IR Cam, Facial Recognition, TNR, Camera Shutter, Microphone, ENERGY STAR Qualified, EPEAT Gold with Climate+, AMD Ryzen(TM) 5 220 (22 MB cache, 6 cores, 12 threads, up to 4.9 GHz) with AMD Radeon(TM) 740M graphics, 16 GB LPDDR5x onboard, 7500 MT/s, 512 GB SSD, Wi-Fi 7 MT7925, 2x2, 802.11be, Bluetooth 5.4 wireless card, MT7925 WLAN Driver, 65W AC adapter, USB Type-C, 3- cell, 55 Wh, ExpressCharge Capable, ExpressCharge Boost Capable, English US backlit Copilot key keyboard
Dimensiuni si greutate
- Weight
- Minimum - 1.36 kg (2.99 lb), Windows 11 Pro, 3y ProSupport and Next Business Day Onsite Service
Alte detalii
- External ports and slots
- Network port: 1 x RJ45 ethernet port (1 Gbps)
- USB ports
- 1 x USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) port, 1 x USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) port with PowerShare, 2 x USB (40 Gbps) port with Power Delivery and DisplayPort
- Audio port
- 1 x global headset port, Video port(s): 1 x HDMI 2.1 Transition-minimized differential signaling (TMDS) port, Media-card reader Not applicable
- Power-adapter port
- 1 x 4.5 mm x 2.9 mm DC-in
- Security-cable slot
- 1 x security-cable slot (wedge-shaped)
- Internal slots
- M.2: 1 x M.2 2230 slot for solid state drive, 1 x M.2 2230 slot for WLAN card, Wi-Fi/Bluetooth
- Memory slots
- 2 x SODIMM slots
- Memory type
- DDR5
- Memory speed
- 5600 MT/s
- Maximum memory configuration
- 64 GB
- Minimum memory configuration
- 8 GB
Specificatii principale
| Specificatie | Valoare |
|---|---|
| Brand | DELL |
| EAN | 1030651194 |
| Garantie | 36 luni |
| Categorie furnizor | NOTEBOOK BUSINESS |
| Cod TARIC | 84713000 |
| Stocare | 512 GB SSD |
| Diagonala | 14" |
| Rezolutie | FHD |
| Interfata | USB Type-C |
| Viteza retea | 1 Gbps |
| Culoare | GOLD |
| Sistem operare | Windows 11 Pro |
| Conectivitate | Wi-Fi 7 |
| Tip RAM | LPDDR5x |
| Procesor | AMD Ryzen 5 220 |
| GPU | AMD Radeon 740M |
| Greutate | 136 kg |
| Garantie | 3 ani garantie |
| Frecventa CPU | 4.9 GHz |
š Disponibil la Altamag Craiova
Ridicare din magazin sau livrare in Craiova si imprejurimi in aceeasi zi. Livrare nationala prin curier in 24-48h.




