
Laptop Business Dell Pro Rugged 14 RB14250, cu procesor Intel Core Ultra 7 165U, 14'' IPS, 32 GB DDR5, 1 TB SSD, Intel Graphics, Windows 11 Pro, 3 ani Garantie
Specificatii
- Cod produs
- DLRB1425U73215GWP
- Stare
- Nou
- Categorie
- Laptopuri
- Disponibilitate
- In stoc (3 buc)
- Pret
- 19.339,02 RON
- RAM
- 32 GB
- Stocare
- 1 TB SSD
- Diagonala
- 14"
- Rezolutie
- FHD
- Interfata
- USB 3.2
- Viteza retea
- 1 Gbps
- Culoare
- blue
- Tip RAM
- DDR5
- Sistem operare
- Windows 11 Pro
- Conectivitate
- 802.11ax
- Numar porturi
- 232 porturi
- Garantie
- 3 ani garantie
- Frecventa CPU
- 4.90 GHz
- Greutate
- 2.04 kg
Pret cu TVA inclus
Livrare rapida
In Craiova aceeasi zi. National 24-48h.
Retur gratuit 14 zile
Returnare fara costuri suplimentare.
Garantie oficiala
Garantie completa producator.
Plata securizata
Card bancar, transfer sau ramburs la curier.
Descriere Laptop Business Dell Pro Rugged 14 RB14250, cu procesor Intel Core Ultra 7 165U, 14'' IPS, 32 GB DDR5, 1 TB SSD, Intel Graphics, Windows 11 Pro, 3 ani Garantie
Disponibil la Altamag.ro ā magazin IT Craiova cu livrare in toata Romania
Laptop Business Dell Pro Rugged 14 RB14250, cu procesor Intel Core Ultra 7 165U, 14'' IPS, 32 GB DDR5, 1 TB SSD, Intel Graphics, Windows 11 Pro, 3 ani Garantie ā Laptop Dell Pro Rugged 14 RB14250, rugged notebook engineered for harsh and industrial environments, reinforced chassis with rigid handle and docking POGO connector with antenna passthrough, 14" Touch FHD display (1920 x 1080), 60 Hz, WVA, Anti-Glare, 1100 nits, Low Blue Light, Passive Pen, HD RGB camera with microphone and camera shutter, Intel Core Ultra 7 165U processor (12 MB cache, 12 cores, up to 4.90 GHz, 15W) with Intel Integrated Graphics and vPro Enterprise manageability, 32 GB (2 x 16 GB) DDR5, 5600 MT/s, non-ECC, 1 TB PCIe NVMe 2230 SSD, Intel Wi- Fi 7 BE200, 2x2, 802.11ax, MU-MIMO, Bluetooth 5.4 wireless card, Qualcomm Snapdragon X62 Global 5G (DW5932e) WWAN module, eSIM capable, worldwide, dedicated u-blox NEO-M9N GPS card, WLAN/WWAN/GPS antenna, additional rear USB 3.2 Type-A port, additional Thunderbolt 4 / USB-C port
Dimensiuni si greutate
- Weight
- minimum 2.04 kg (4.49 lb), Windows 11 Pro, 3Y ProSupport and Next Business Day Onsite Service, Activate Microsoft 365 ā 30 Day Trial
Alte detalii
- Full Security
- FIPS fingerprint reader, contacted smart card reader, NFC contactless smart card reader, English US Rugged RGB single- point backlit Copilot key keyboard, 100W AC adapter (USB Type-C), primary 3-cell 53.5 Wh long-lifecycle battery with additional 3-cell 53.5 Wh long-lifecycle battery, ENERGY STAR Qualified, EPEAT Gold with Climate+
- External ports and slots
- Network port: 1 x RJ45 Ethernet port (1 Gbps)
- USB ports
- 1 x USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) port, 1 x USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) port with PowerShare, 1 x Thunderbolt 4 (40 Gbps) / USB 3.2 Gen 2 Type-C port with Power Delivery, 1 x Thunderbolt 4 (40 Gbps) / USB 3.2 Gen 2 Type-C port with Power Delivery (optional), 1 x optional I/O bay (RJ45 Ethernet 1 Gbps / USB 3.2 Type-A / Serial port / Fischer USB port)
- Audio port
- 1 x headset (headphone and microphone combo) port, Video port(s): 1 x HDMI 2.1 TMDS port
- Serial port
- 1 x Serial RS-232 port
- SIM slot
- 1 x nanoSIM-card slot
- Media-card reader
- 1 x microSD- card slot, 1 x smart-card reader slot
- Power-adapter port
- 65W/100W adapter, USB Type-C
- Security-cable slot
- 1 x wedge-shaped lock slot
- Internal slots
- M.2: 1 x M.2 2230/2280 slot for solid state drive, 1 x M.2 2230 slot for Wi-Fi and Bluetooth combo card, 1 x M.2 3042 slot for WWAN card
- Memory slots
- 2 x SODIMM slots
- Memory type
- DDR5
- Memory speed
- 5600 MT/s
- Maximum memory configuration
- 64 GB
- Minimum memory configuration
- 8 GB
Specificatii principale
| Specificatie | Valoare |
|---|---|
| Brand | DELL |
| EAN | 1033633787 |
| Garantie | 36 luni |
| Categorie furnizor | NOTEBOOK BUSINESS |
| Cod TARIC | 84713000 |
| RAM | 32 GB |
| Stocare | 1 TB SSD |
| Diagonala | 14" |
| Rezolutie | FHD |
| Interfata | USB 3.2 |
| Viteza retea | 1 Gbps |
| Culoare | blue |
| Tip RAM | DDR5 |
| Sistem operare | Windows 11 Pro |
| Conectivitate | 802.11ax |
| Numar porturi | 232 porturi |
| Garantie | 3 ani garantie |
| Frecventa CPU | 4.90 GHz |
| Greutate | 2.04 kg |
š Disponibil la Altamag Craiova
Ridicare din magazin sau livrare in Craiova si imprejurimi in aceeasi zi. Livrare nationala prin curier in 24-48h.



