
Laptop Business Lenovo ThinkPad E16 Gen 3, cu procesor AMD Ryzen 7 250, 16'' IPS, 32 GB DDR5, 1 TB SSD, AMD Radeon 780M, Fara OS, 3 ani Garantie
Specificatii
- Cod produs
- 21ST0052RI
- Stare
- Nou
- Categorie
- Laptopuri
- Disponibilitate
- In stoc (20 buc)
- Pret
- 8.004,17 RON
- RAM
- 32 GB
- Stocare
- 1 TB SSD
- Rezolutie
- FHD
- Culoare
- black
- Interfata
- USB 3.2
- Conectivitate
- Wi-Fi
- Diagonala
- 16"
- Tip RAM
- DDR5
- Viteza retea
- 10Gbps
- Procesor
- AMD Ryzen 7 250
- GPU
- AMD Radeon 780M
- Frecventa CPU
- 5.1 GHz
- Garantie
- 3 ani garantie
- Sistem operare
- fara OS
- Greutate
- 1.71 kg
Pret cu TVA inclus
Livrare rapida
In Craiova aceeasi zi. National 24-48h.
Retur gratuit 14 zile
Returnare fara costuri suplimentare.
Garantie oficiala
Garantie completa producator.
Plata securizata
Card bancar, transfer sau ramburs la curier.
Descriere Laptop Business Lenovo ThinkPad E16 Gen 3, cu procesor AMD Ryzen 7 250, 16'' IPS, 32 GB DDR5, 1 TB SSD, AMD Radeon 780M, Fara OS, 3 ani Garantie
Disponibil la Altamag.ro — magazin IT Craiova cu livrare in toata Romania
Laptop Business Lenovo ThinkPad E16 Gen 3, cu procesor AMD Ryzen 7 250, 16'' IPS, 32 GB DDR5, 1 TB SSD, AMD Radeon 780M, Fara OS, 3 ani Garantie — Laptop ThinkPad E16 Gen 3 (AMD); 16" WUXGA (1920x1200) IPS 300nits Anti- glare, 45% NTSC; AMD Ryzen™ 7 250 (8C / 16T, 3.3 / 5.1GHz, 8MB L2 / 16MB L3); Video Integrated AMD Radeon™ 780M Graphics; RAM 2x 16GB SODIMM DDR5-5600; 1TB SSD M.2 2242 PCIe® 4.0x4 NVMe® Opal 2.0
Prezentare generala
- Culoare
- Black;Weight Starting at 1.71 kg; Dimensions 356 x 249 x 10.1/17.05 (front/rear), 21.15 (maximum) mm; 14.01 x 9.80 x 0.40/0.67 (front/rear), 0.83 (maximum) inches
Garantie
1-year, Courier or Carry-in; 3Y Onsite upgrade from 1Y Courier/Carry-in Windchill (CPN)
Alte detalii
- Optical
- no ODD; No Card Reader
- Speakers
- Stereo speakers, 2W x2, Dolby Atmos®, audio by HARMAN
- Camera
- FHD 1080p + IR Hybrid with Privacy Shutter
- LAN
- 100/1000M (RJ-45); WLAN Wi-Fi® 6E, 802.11ax 2x2; Bluetooth 5.3, WWAN (3G/4G): WWAN Not Supported
- Fingerprint
- Touch Style, Match-on-Chip, Integrated in Power Button; Porturi: 1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1); 1x USB-A (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2), Always On; 1x USB-C® (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), with USB PD 45-65W and DisplayPort™ 1.4; 1x USB- C® (USB4® 40Gbps), with USB PD 45-65W and DisplayPort™ 1.4a; 1x HDMI® 2.1, up to 4K/60Hz; 1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm); 1x Ethernet (RJ-45); 65W USB-C® (3-pin);Battery Integrated 64Wh
- Keyboard
- Backlit, English (EU)
- OS
- None
Specificatii principale
| Specificatie | Valoare |
|---|---|
| Brand | LENOVO |
| EAN | 199272535898 |
| Garantie | 36 luni |
| Categorie furnizor | NOTEBOOK BUSINESS |
| Cod TARIC | 84713000 |
| RAM | 32 GB |
| Stocare | 1 TB SSD |
| Rezolutie | FHD |
| Culoare | black |
| Interfata | USB 3.2 |
| Conectivitate | Wi-Fi |
| Diagonala | 16" |
| Tip RAM | DDR5 |
| Viteza retea | 10Gbps |
| Procesor | AMD Ryzen 7 250 |
| GPU | AMD Radeon 780M |
| Frecventa CPU | 5.1 GHz |
| Garantie | 3 ani garantie |
| Sistem operare | fara OS |
| Greutate | 1.71 kg |
📍 Disponibil la Altamag Craiova
Ridicare din magazin sau livrare in Craiova si imprejurimi in aceeasi zi. Livrare nationala prin curier in 24-48h.



