
Laptop Business Lenovo ThinkPad L16 Gen 2, cu procesor AMD Ryzen 7 PRO 250, 16'' IPS, 32 GB DDR5, SSD 1 TB, AMD Radeon 780M, Windows 11 Pro, 3 ani Garantie
Specificatii
- Cod produs
- 21SC000GRI
- Stare
- Nou
- Categorie
- Laptopuri
- Disponibilitate
- In stoc (10 buc)
- Pret
- 9.932,87 RON
- RAM
- 32 GB
- Rezolutie
- 4K
- Culoare
- black
- Interfata
- USB 3.2
- Conectivitate
- Wi-Fi
- Diagonala
- 16"
- Stocare
- 1TB SSD
- Tip RAM
- DDR5
- Sistem operare
- Windows 11 Pro
- GPU
- AMD Radeon 780M
- Frecventa CPU
- 5.1 GHz
- Megapixeli
- 5.0 MP
- Garantie
- 3 ani garantie
- Procesor
- AMD Ryzen 7 PRO
- Greutate
- 1.79 kg
Pret cu TVA inclus
Livrare rapida
In Craiova aceeasi zi. National 24-48h.
Retur gratuit 14 zile
Returnare fara costuri suplimentare.
Garantie oficiala
Garantie completa producator.
Plata securizata
Card bancar, transfer sau ramburs la curier.
Descriere Laptop Business Lenovo ThinkPad L16 Gen 2, cu procesor AMD Ryzen 7 PRO 250, 16'' IPS, 32 GB DDR5, SSD 1 TB, AMD Radeon 780M, Windows 11 Pro, 3 ani Garantie
Disponibil la Altamag.ro — magazin IT Craiova cu livrare in toata Romania
Laptop Business Lenovo ThinkPad L16 Gen 2, cu procesor AMD Ryzen 7 PRO 250, 16'' IPS, 32 GB DDR5, SSD 1 TB, AMD Radeon 780M, Windows 11 Pro, 3 ani Garantie — Laptop ThinkPad L16 Gen 2 (AMD); 16" WUXGA (1920x1200) IPS 400nits Anti- glare, 45% NTSC, 60Hz; AMD Ryzen™ 7 PRO 250 (8C / 16T, 3.3 / 5.1GHz, 8MB L2 / 16MB L3); Video Integrated AMD Radeon™ 780M Graphics; RAM 1x 32GB SODIMM DDR5-5600; 1TB SSD M.2 2280 PCIe® 4.0x4 NVMe® Opal 2.0
Prezentare generala
- Culoare
- Black;Weight Starting at 1.79 kg; Dimensions 357.2 x 253.4 x 10.96/19.67 (front/rear), 24.75(maximum) mm; 14.06 x 9.98 x 0.43/0.77 (front/rear), 0.97 (maximum) inches
Garantie
1-year, Courier or Carry-in; 3Y Onsite upgrade from 1Y Courier/Carry-in ESS (CPN)
Alte detalii
- Optical
- no ODD; No Card Reader
- Speakers
- Stereo speakers, 2W x2, optimized with Dolby Atmos®
- Camera
- 5.0MP + IR Discrete with Privacy Shutter
- LAN
- 100/1000M (RJ-45); WLAN MediaTek Wi-Fi® 7 MT7925, 802.11be 2x2; Bluetooth 5.4, WWAN (3G/4G): WWAN Upgradable to 4G
- Fingerprint
- Touch Style, Match-on-Chip, Integrated in Power Button; Porturi: 1x USB-A (Hi- Speed USB / USB 2.0); 1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1); 1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), Always On; 2x USB-C® (Thunderbolt™ 4 / USB4 ® 40Gbps), with USB PD 3.1 and DisplayPort™ 1.4a; 1x HDMI® 2.1, up to 4K/60Hz; 1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm); 1x Ethernet (RJ-45); 65W USB-C® (3-pin);Battery Integrated 57Wh
- Keyboard
- Backlit, English (EU)
- OS
- Windows® 11 Pro, Romanian / English
Specificatii principale
| Specificatie | Valoare |
|---|---|
| Brand | LENOVO |
| EAN | 198158493437 |
| Garantie | 36 luni |
| Categorie furnizor | NOTEBOOK BUSINESS |
| Cod TARIC | 84713000 |
| RAM | 32 GB |
| Rezolutie | 4K |
| Culoare | black |
| Interfata | USB 3.2 |
| Conectivitate | Wi-Fi |
| Diagonala | 16" |
| Stocare | 1TB SSD |
| Tip RAM | DDR5 |
| Sistem operare | Windows 11 Pro |
| GPU | AMD Radeon 780M |
| Frecventa CPU | 5.1 GHz |
| Megapixeli | 5.0 MP |
| Garantie | 3 ani garantie |
| Procesor | AMD Ryzen 7 PRO |
| Greutate | 1.79 kg |
📍 Disponibil la Altamag Craiova
Ridicare din magazin sau livrare in Craiova si imprejurimi in aceeasi zi. Livrare nationala prin curier in 24-48h.


