
Laptop Consumer LENOVO IdeaPad Pro 5 16AGP11 Copilot+ PC, cu procesor Ryzen AI 7 450, 16'' OLED, 24 GB LPDDR5x, 1 TB SSD, AMD Radeon 860M, Fara OS, 3 ani Garantie
Specificatii
- Cod produs
- 83SJ000URM
- Stare
- Nou
- Categorie
- Laptopuri
- Disponibilitate
- In stoc (10 buc)
- Pret
- 5.583,22 RON
- Stocare
- 1 TB SSD
- Rezolutie
- FHD
- Culoare
- black
- Conectivitate
- Wi-Fi
- Interfata
- USB c
- Diagonala
- 16"
- Tip RAM
- LPDDR5x
- GPU
- AMD Radeon 860M
- Frecventa CPU
- 5.1 GHz
- Garantie
- 3 ani garantie
- Sistem operare
- fara OS
- Greutate
- 1.66 kg
Pret cu TVA inclus
Livrare rapida
In Craiova aceeasi zi. National 24-48h.
Retur gratuit 14 zile
Returnare fara costuri suplimentare.
Garantie oficiala
Garantie completa producator.
Plata securizata
Card bancar, transfer sau ramburs la curier.
Descriere Laptop Consumer LENOVO IdeaPad Pro 5 16AGP11 Copilot+ PC, cu procesor Ryzen AI 7 450, 16'' OLED, 24 GB LPDDR5x, 1 TB SSD, AMD Radeon 860M, Fara OS, 3 ani Garantie
Disponibil la Altamag.ro — magazin IT Craiova cu livrare in toata Romania
Laptop Consumer LENOVO IdeaPad Pro 5 16AGP11 Copilot+ PC, cu procesor Ryzen AI 7 450, 16'' OLED, 24 GB LPDDR5x, 1 TB SSD, AMD Radeon 860M, Fara OS, 3 ani Garantie — Laptop Lenovo IdeaPad Pro 5 16AGP11, 16" 2.8K (2880x1800) OLED 500nits (typical) / 1100nits (peak) Glossy, 100% DCI-P3, 120Hz VRR, DisplayHDR™ True Black 1000, AMD Ryzen™ AI 7 450 (8C / 16T, 2.0 / 5.1GHz, 8MB L2 / 16MB L3); Copilot+ PC; Integrated AMD Ryzen™ AI, up to 50 TOPS, video Integrated AMD Radeon™ 860M Graphics, RAM 1x 24GB Soldered LPDDR5x-8533; Memory soldered to systemboard, no slots, dual-channel; 24GB soldered memory, not upgradable, SSD 1TB SSD M.2 2242 PCIe® 4.0x4 NVMe®, no ODD, SD Card Reader, Stereo speakers, 2W x2, optimized with Dolby Atmos®, FHD 1080p + IR with Privacy Shutter, ToF Sensor, No Onboard Ethernet, WLAN Wi-Fi® 7, 802.11be 2x2, Bluetooth 5.4, WWAN Not Supported, No Fingerprint Reader
Alte detalii
- Porturi
- 1x USB-A (USB 5Gbps), Always On; 1x USB-A (USB 5Gbps); 2x USB-C® (USB4® 40Gbps), with USB PD 3.0 and DisplayPort™ 2.1; 1x HDMI® 2.1, up to 8K/60Hz; 1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm); 1x SD card reader, No Power Adapter, Baterie Integrated 84Wh, Backlit, English, Luna Grey, Greutate 1.66 kg, Dimensiuni 356 x 250 x 15.85 mm, 2-year, Courier or Carry-in; 3Y Courier/Carry in from 2Y Courier/Carry in (CPN), Accesorii None, Free DOS
Specificatii principale
| Specificatie | Valoare |
|---|---|
| Brand | LENOVO |
| EAN | 199274532864 |
| Garantie | 36 luni |
| Categorie furnizor | NOTEBOOK CONSUMER |
| Cod TARIC | 84713000 |
| Stocare | 1 TB SSD |
| Rezolutie | FHD |
| Culoare | black |
| Conectivitate | Wi-Fi |
| Interfata | USB c |
| Diagonala | 16" |
| Tip RAM | LPDDR5x |
| GPU | AMD Radeon 860M |
| Frecventa CPU | 5.1 GHz |
| Garantie | 3 ani garantie |
| Sistem operare | fara OS |
| Greutate | 1.66 kg |
📍 Disponibil la Altamag Craiova
Ridicare din magazin sau livrare in Craiova si imprejurimi in aceeasi zi. Livrare nationala prin curier in 24-48h.



