
Laptop Consumer Lenovo Yoga Pro 7 15IPH11 Copilot+ PC, cu procesor Intel Core Ultra 7 356H, 15.3'' OLED, 32 GB LPDDR5x, 1 TB SSD, NVIDIA GeForce RTX 5050, 8GB GDDR7, Windows 11 Pro, 3 ani Garantie
Specificatii
- Cod produs
- 83SN001SRM
- Stare
- Nou
- Categorie
- Laptopuri
- Disponibilitate
- In stoc (3 buc)
- Pret
- 9.902,67 RON
- Stocare
- 1 TB SSD
- Culoare
- black
- Conectivitate
- Wi-Fi
- Sistem operare
- Windows 11 Pro
- Viteza retea
- 10Gbps
- Tip RAM
- LPDDR5x
- GPU
- NVIDIA GeForce RTX 5050
- Diagonala
- 15.3"
- Megapixeli
- 5.0 MP
- Interfata
- Thunderbolt
- Garantie
- 3 ani garantie
- Frecventa CPU
- 4.7 GHz
- Greutate
- 1.69 kg
Pret cu TVA inclus
Livrare rapida
In Craiova aceeasi zi. National 24-48h.
Retur gratuit 14 zile
Returnare fara costuri suplimentare.
Garantie oficiala
Garantie completa producator.
Plata securizata
Card bancar, transfer sau ramburs la curier.
Descriere Laptop Consumer Lenovo Yoga Pro 7 15IPH11 Copilot+ PC, cu procesor Intel Core Ultra 7 356H, 15.3'' OLED, 32 GB LPDDR5x, 1 TB SSD, NVIDIA GeForce RTX 5050, 8GB GDDR7, Windows 11 Pro, 3 ani Garantie
Disponibil la Altamag.ro — magazin IT Craiova cu livrare in toata Romania
Laptop Consumer Lenovo Yoga Pro 7 15IPH11 Copilot+ PC, cu procesor Intel Core Ultra 7 356H, 15.3'' OLED, 32 GB LPDDR5x, 1 TB SSD, NVIDIA GeForce RTX 5050, 8GB GDDR7, Windows 11 Pro, 3 ani Garantie — Laptop Lenovo Yoga Pro 7 15IPH11, 15.3" 2.5K WQXGA (2560x1600) OLED 1100nits (peak) / 500nits (typical) Glossy, 100% P3, 165Hz, Eyesafe®, Dolby Vision®, G-SYNC®, Flicker Free, DisplayHDR™ True Black 1000, X-Rite®, PureSight Pro, Intel Core™ Ultra 7 356H, 16C (4P + 8E + 4LPE) / 16T, Max Turbo up to 4.7GHz, 18MB Intel® Smart Cache; Copilot+ PC; Up to 50 TOPS, video NVIDIA GeForce RTX™ 5050 8GB GDDR7, RAM 1x 32GB Soldered LPDDR5x-8533; Memory soldered to systemboard, no slots, dual-channel; 32GB soldered memory, not upgradable, SSD 1TB SSD M.2 2242 PCIe® 4.0x4 NVMe®, no ODD, SD Card Reader, 4 stereo speakers, 2W x2 (woofers), 2W x2 (tweeters), optimized with Dolby Atmos®, Smart Amplifier (AMP), 5.0MP + IR with E-shutter, No Onboard Ethernet, WLAN Wi-Fi® 7, 802.11be 2x2, Bluetooth 5.4, WWAN Not Supported, No Fingerprint Reader
Alte detalii
- Porturi
- 1x USB-A (USB 10Gbps), Always On; 1x USB-A (USB 10Gbps); 2x Thunderbolt™ 4, with USB PD 65-100W and DisplayPort™ 2.1; 1x HDMI® 2.1, up to 8K/60Hz; 1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm); 1x SD card reader (UHS-II), 140W USB-C® Slim (3-pin), Baterie Integrated 84Wh, Backlit, English, Luna Grey, Greutate 1.69 kg, Dimensiuni 347 x 242 x 16.7 mm, 2-year, Courier or Carry-in; 3Y Premium Care with Onsite upgrade from 2Y Depot/CCI (CPN), Accesorii None, Windows® 11 Pro, Romanian / English
Specificatii principale
| Specificatie | Valoare |
|---|---|
| Brand | LENOVO |
| EAN | 199274533236 |
| Garantie | 36 luni |
| Categorie furnizor | NOTEBOOK CONSUMER |
| Cod TARIC | 84713000 |
| Stocare | 1 TB SSD |
| Culoare | black |
| Conectivitate | Wi-Fi |
| Sistem operare | Windows 11 Pro |
| Viteza retea | 10Gbps |
| Tip RAM | LPDDR5x |
| GPU | NVIDIA GeForce RTX 5050 |
| Diagonala | 15.3" |
| Megapixeli | 5.0 MP |
| Interfata | Thunderbolt |
| Garantie | 3 ani garantie |
| Frecventa CPU | 4.7 GHz |
| Greutate | 1.69 kg |
📍 Disponibil la Altamag Craiova
Ridicare din magazin sau livrare in Craiova si imprejurimi in aceeasi zi. Livrare nationala prin curier in 24-48h.



