
Laptop Education Lenovo V15 G5 IRL, cu procesor Intel Core 3 100U, 15.6'' TN, 8 GB DDR5, 256 GB SSD, Intel UHD Graphics, Windows 11 Pro Edu
Specificatii
- Cod produs
- 83HFS00R00
- Stare
- Nou
- Categorie
- Laptopuri
- Disponibilitate
- In stoc (100 buc)
- Pret
- 2.788,86 RON
- Diagonala
- 15.6"
- RAM
- 8 GB
- Culoare
- black
- Interfata
- USB 3.2
- Conectivitate
- Wi-Fi 6
- Tip RAM
- DDR5
- Sistem operare
- Windows 11 Pro
- Rezolutie
- UHD
- GPU
- Intel UHD Graphics
- Stocare
- 256 GB SSD
- Frecventa CPU
- 4.7 GHz
- Greutate
- 1.61 kg
Pret cu TVA inclus
Livrare rapida
In Craiova aceeasi zi. National 24-48h.
Retur gratuit 14 zile
Returnare fara costuri suplimentare.
Garantie oficiala
Garantie completa producator.
Plata securizata
Card, transfer, ramburs sau rate.
Descriere Laptop Education Lenovo V15 G5 IRL, cu procesor Intel Core 3 100U, 15.6'' TN, 8 GB DDR5, 256 GB SSD, Intel UHD Graphics, Windows 11 Pro Edu
Disponibil la Altamag.ro β magazin IT Craiova cu livrare in toata Romania
Laptop Education Lenovo V15 G5 IRL, cu procesor Intel Core 3 100U, 15.6'' TN, 8 GB DDR5, 256 GB SSD, Intel UHD Graphics, Windows 11 Pro Edu β Laptop Lenovo V15 G5 IRL; 15.6" FHD (1920x1080) TN 250nits Anti-glare, 45% NTSC; Intel Core 3 100U, 6C (2P + 4E) / 8T, P-core 1.2 / 4.7GHz, E- core 0.9 / 3.3GHz, 10MB Intel Smart Cache; Video Integrated Intel Graphics; RAM 1x 8GB SODIMM DDR5-5200; 256GB SSD M.2 2242 PCIe 4.0x4 NVMe
Prezentare generala
- Culoare
- Business Black;Weight Starting at 1.61 kg (3.55 lbs); Dimensions 359.2 x 235.8 x 18.3 mm
Garantie
3Y Courier/Carry In WHB (CPN)
Alte detalii
- Optical
- no ODD; No card reader
- Speakers
- Stereo speakers, 1.5W x2
- Camera
- HD 720p with Privacy Shutter
- LAN
- 100/1000M (RJ-45); WLAN Wi-Fi 6, 802.11ax 2x2; Bluetooth 5.2, WWAN (3G/4G): Non-WWAN
- Fingerprint
- None; Porturi: 2x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1); 1x USB-C (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), with USB PD 45-65W and DisplayPort 1.2; 1x HDMI 1.4b; 1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm); 1x Ethernet (RJ-45); 1x Round tip power connector; 65W Round Tip (3- pin);Battery Integrated 47Wh
- Keyboard
- Non-backlit, English (EU)
- OS
- Windows 11 Pro EDU
Specificatii principale
| Specificatie | Valoare |
|---|---|
| Brand | LENOVO |
| EAN | 199272060888 |
| Garantie | 36 luni |
| Categorie furnizor | NOTEBOOK SMB |
| Cod TARIC | 84713000 |
| Diagonala | 15.6" |
| RAM | 8 GB |
| Culoare | black |
| Interfata | USB 3.2 |
| Conectivitate | Wi-Fi 6 |
| Tip RAM | DDR5 |
| Sistem operare | Windows 11 Pro |
| Rezolutie | UHD |
| GPU | Intel UHD Graphics |
| Stocare | 256 GB SSD |
| Frecventa CPU | 4.7 GHz |
| Greutate | 1.61 kg |
π Disponibil la Altamag Craiova
Ridicare din magazin sau livrare in Craiova si imprejurimi in aceeasi zi. Livrare nationala prin curier in 24-48h.




