
Laptop Gaming Alienware Aurora 16, cu procesor Intel Core Ultra 9 275HX, 16'' IPS, 32 GB DDR5, 2 TB SSD, NVIDIA GeForce RTX 5070, 8GB GDDR7, Windows 11 Pro, 3 ani Garantie
Specificatii
- Cod produs
- AC16251_ARLHX_014
- Stare
- Nou
- Categorie
- Laptopuri
- Disponibilitate
- In stoc (5 buc)
- Pret
- 15.169,31 RON
- RAM
- 32 GB
- Interfata
- USB 3.2
- Viteza retea
- 1 Gbps
- Diagonala
- 16"
- Tip RAM
- DDR5
- Sistem operare
- Windows 11 Pro
- Conectivitate
- Wi-Fi 7
- Numar porturi
- 1 porturi
- GPU
- NVIDIA GeForce RTX 5070
- Frecventa CPU
- 5.4 GHz
- Stocare
- 2 TB SSD
- Garantie
- 3 ani garantie
- Greutate
- 2.66 kg
Pret cu TVA inclus
Livrare rapida
In Craiova aceeasi zi. National 24-48h.
Retur gratuit 14 zile
Returnare fara costuri suplimentare.
Garantie oficiala
Garantie completa producator.
Plata securizata
Card bancar, transfer sau ramburs la curier.
Descriere Laptop Gaming Alienware Aurora 16, cu procesor Intel Core Ultra 9 275HX, 16'' IPS, 32 GB DDR5, 2 TB SSD, NVIDIA GeForce RTX 5070, 8GB GDDR7, Windows 11 Pro, 3 ani Garantie
Disponibil la Altamag.ro β magazin IT Craiova cu livrare in toata Romania
Laptop Gaming Alienware Aurora 16, cu procesor Intel Core Ultra 9 275HX, 16'' IPS, 32 GB DDR5, 2 TB SSD, NVIDIA GeForce RTX 5070, 8GB GDDR7, Windows 11 Pro, 3 ani Garantie β Laptop Gaming Alienware 16 Aurora AC16251, 16" WQXGA (2560 x 1600) 240Hz, 3ms, ComfortView Plus, NVIDIA G-SYNC and Advanced Optimus, 100% DCIP-3, Intel(R) Core(TM) Ultra 9 Processor 275HX (36MB cache, 24 cores, 2.1 to 5.4 GHz P-Core), NVIDIA(R) GeForce RTX(TM) 5070, 8 GB GDDR7, 32GB, 2x16GB, DDR5, 5600 MT/s, 2TB, M.2 PCIe NVMe SSD, MediaTek Wi-Fi 7 MT7925, 2x2, 802.11be, MU-MIMO, Bluetooth(R) wireless card, MediaTek Wi- Fi 7 MT7925 wireless driver, 280W Adapter, 6-Cell Battery, 96 Whr (Integrated) , 1-Zone AlienFX RGB Keyboard, English International
Dimensiuni si greutate
- Weight
- 2.66 kg (5.86 lb) - (minimum), Windows 11 Pro, 3y Onsite Service, McAfee+ Premium 30-day trial, McAfee + Premium 1-year
Alte detalii
- External ports
- Network port: 1 x RJ45 ethernet port (1 Gbps)
- USB ports
- 2 x USB 3.2 Gen 1 port, 1 x USB 3.2 Gen 2 (Type-C) port with Power Delivery, 1 x Thunderbolt 4 port with DisplayPort 2.1
- Audio port
- 1 x universal audio jack (RCA, 3.5 mm), Video port(s): 1 x HDMI 2.1 port with Discrete Graphics Controller Direct Output, Media-card reader Not supported
- Power-adapter port
- 1 x 7.4 mm x 5.1 mm, DC-in port, Security-cable slot Not supported
- Internal slots
- M.2: 2 x M.2 2230 solid state drive slots
- Memory slots
- Two-SODIMM slots
- Memory type
- DDR5
- Memory speed
- 5600 MT/s
- Maximum memory configuration
- 64 GB
- Minimum memory configuration
- 8 GB
Specificatii principale
| Specificatie | Valoare |
|---|---|
| Brand | DELL |
| EAN | 1033628792 |
| Garantie | 36 luni |
| Categorie furnizor | NOTEBOOK GAMING |
| Cod TARIC | 84713000 |
| RAM | 32 GB |
| Interfata | USB 3.2 |
| Viteza retea | 1 Gbps |
| Diagonala | 16" |
| Tip RAM | DDR5 |
| Sistem operare | Windows 11 Pro |
| Conectivitate | Wi-Fi 7 |
| Numar porturi | 1 porturi |
| GPU | NVIDIA GeForce RTX 5070 |
| Frecventa CPU | 5.4 GHz |
| Stocare | 2 TB SSD |
| Garantie | 3 ani garantie |
| Greutate | 2.66 kg |
π Disponibil la Altamag Craiova
Ridicare din magazin sau livrare in Craiova si imprejurimi in aceeasi zi. Livrare nationala prin curier in 24-48h.



