
Laptop Gaming Lenovo Legion 5 15AKP10, cu procesor Ryzen AI 7 350, 15.1'' OLED, 24 GB DDR5, 1 TB SSD, NVIDIA GeForce RTX 5070, 8GB GDDR7, Fr OS
Specificatii
- Cod produs
- 83F1006CRM
- Stare
- Nou
- Categorie
- Laptopuri
- Disponibilitate
- In stoc (3 buc)
- Pret
- 9.996,76 RON
- Stocare
- 1 TB SSD
- Rezolutie
- FHD
- Culoare
- black
- Interfata
- USB 3.2
- Conectivitate
- Wi-Fi
- Diagonala
- 151"
- Tip RAM
- DDR5
- Viteza retea
- 10Gbps
- GPU
- NVIDIA GeForce RTX 5070
- RAM
- 24 GB
- Greutate
- 2 kg
- Frecventa CPU
- 5.0 GHz
Pret cu TVA inclus
Livrare rapida
In Craiova aceeasi zi. National 24-48h.
Retur gratuit 14 zile
Returnare fara costuri suplimentare.
Garantie oficiala
Garantie completa producator.
Plata securizata
Card, transfer, ramburs sau rate.
Descriere Laptop Gaming Lenovo Legion 5 15AKP10, cu procesor Ryzen AI 7 350, 15.1'' OLED, 24 GB DDR5, 1 TB SSD, NVIDIA GeForce RTX 5070, 8GB GDDR7, Fr OS
Disponibil la Altamag.ro — magazin IT Craiova cu livrare in toata Romania
Laptop Gaming Lenovo Legion 5 15AKP10, cu procesor Ryzen AI 7 350, 15.1'' OLED, 24 GB DDR5, 1 TB SSD, NVIDIA GeForce RTX 5070, 8GB GDDR7, Fr OS — Laptop Lenovo Gaming Legion 5 15AKP10, 15.1" WQXGA (2560x1600) OLED 1000nits (peak) / 500nits (typical) Glossy, 100% DCI-P3, Dolby Vision®, DisplayHDR™ True Black 600, 165Hz, AMD Ryzen™ AI 7 350 (8C / 16T, 2.0 / 5.0GHz, 8MB L2 / 16MB L3); AI-Powered Gaming PC; Integrated AMD Ryzen™ AI, up to 50 TOPS, video NVIDIA® GeForce RTX™ 5070 8GB GDDR7, Boost Clock 2347MHz, TGP 115W, 798 AI TOPS, RAM 1x 24GB SODIMM DDR5-5600; Two DDR5 SODIMM slots, dual-channel capable; Up to 32GB DDR5-5600 offering, SSD 1TB SSD M.2 2242 PCIe® 4.0x4 NVMe®, no ODD, No Card reader, Stereo speakers, 2W x2, audio by HARMAN, optimized with Nahimic Audio, FHD 1080p + IR with E-shutter, 100/1000M (RJ-45), WLAN Wi-Fi® 7, 802.11be 2x2, Bluetooth 5.4, WWAN Not Supported, No Fingerprint Reader
Alte detalii
- Porturi
- 2x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1); 1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), Always On; 1x USB-C® (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2), with USB PD 95-100W and DisplayPort™ 2.1; 1x USB-C® (USB4® 40Gbps), with DP 2.1; 1x HDMI® 2.1, up to 8K/60Hz; 1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm); 1x Ethernet (RJ-45); 1x Slim tip Power connector, 245W Slim Tip (3-pin), Baterie Integrated 80Wh, White Backlit, English, Eclipse Black, Greutate 2 kg, Dimensiuni 344.9 x 255.35 x 22.50-23.99 mm, 2-year, Courier or Carry-in; 3Y Premium Care with Onsite upgrade from 2Y Depot/CCI (CPN), Accesorii None, Free DOS
Specificatii principale
| Specificatie | Valoare |
|---|---|
| Brand | LENOVO |
| EAN | 199274533779 |
| Garantie | 36 luni |
| Categorie furnizor | NOTEBOOK GAMING |
| Cod TARIC | 84713000 |
| Stocare | 1 TB SSD |
| Rezolutie | FHD |
| Culoare | black |
| Interfata | USB 3.2 |
| Conectivitate | Wi-Fi |
| Diagonala | 151" |
| Tip RAM | DDR5 |
| Viteza retea | 10Gbps |
| GPU | NVIDIA GeForce RTX 5070 |
| RAM | 24 GB |
| Greutate | 2 kg |
| Frecventa CPU | 5.0 GHz |
📍 Disponibil la Altamag Craiova
Ridicare din magazin sau livrare in Craiova si imprejurimi in aceeasi zi. Livrare nationala prin curier in 24-48h.




