
Laptop Gaming Lenovo LOQ 15IRX10, cu procesor Intel Core i7-13645HX, 15.6'' IPS, 16 GB DDR5, 1 TB SSD, NVIDIA GeForce RTX 5050, 8GB GDDR7, Fara OS, 3 ani Garantie
Specificatii
- Cod produs
- 83JE01AVRM
- Stare
- Nou
- Categorie
- Laptopuri
- Disponibilitate
- In stoc (18 buc)
- Pret
- 5.327,90 RON
- RAM
- 16 GB
- Diagonala
- 15.6"
- Stocare
- 1 TB SSD
- Rezolutie
- FHD
- Interfata
- USB 3.2
- Conectivitate
- Wi-Fi
- Culoare
- white
- Tip RAM
- DDR5
- Viteza retea
- 10Gbps
- GPU
- NVIDIA GeForce RTX 5050
- Greutate
- 2.4 kg
- Megapixeli
- 5.0 MP
- Garantie
- 3 ani garantie
- Frecventa CPU
- 4.9 GHz
- Sistem operare
- fara OS
- Procesor
- Intel Core i7-13645HX
Pret cu TVA inclus
Livrare rapida
In Craiova aceeasi zi. National 24-48h.
Retur gratuit 14 zile
Returnare fara costuri suplimentare.
Garantie oficiala
Garantie completa producator.
Plata securizata
Card bancar, transfer sau ramburs la curier.
Descriere Laptop Gaming Lenovo LOQ 15IRX10, cu procesor Intel Core i7-13645HX, 15.6'' IPS, 16 GB DDR5, 1 TB SSD, NVIDIA GeForce RTX 5050, 8GB GDDR7, Fara OS, 3 ani Garantie
Disponibil la Altamag.ro — magazin IT Craiova cu livrare in toata Romania
Laptop Gaming Lenovo LOQ 15IRX10, cu procesor Intel Core i7-13645HX, 15.6'' IPS, 16 GB DDR5, 1 TB SSD, NVIDIA GeForce RTX 5050, 8GB GDDR7, Fara OS, 3 ani Garantie — Laptop Lenovo Gaming LOQ 15IRX10, 15.6" FHD (1920x1080) IPS 300nits Anti-glare, 100% sRGB, 144Hz, G-SYNC®, Intel Core™ i7-13645HX, 14C (6P + 8E) / 20T, P-core up to 4.9GHz, E-core up to 3.5GHz, 24MB Intel® Smart Cache; AI-Powered Gaming PC, video NVIDIA GeForce RTX™ 5050 8GB GDDR7, Boost Clock 2370MHz, TGP 100W, 440 AI TOPS, RAM 1x 16GB SODIMM DDR5-5600; Two DDR5 SODIMM slots, dual-channel capable; Up to 32GB DDR5-5600 offering, SSD 1TB SSD M.2 2242 PCIe® 4.0x4 NVMe®, no ODD, No Card Reader, Stereo speakers, 2W x2, optimized with Nahimic Audio, 5.0MP with E-shutter, 100/1000M (RJ-45), WLAN Wi-Fi® 6, 802.11ax 2x2, Bluetooth 5.2, WWAN Not Supported, No Fingerprint Reader
Alte detalii
- Porturi
- 3x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1); 1x USB-C® (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2), with Lenovo® PD 140W and DisplayPort™ 1.4; 1x HDMI® 2.1, up to 8K/60Hz; 1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm); 1x Ethernet (RJ-45); 1x Slim tip Power connector, 170W Slim Tip (3-pin), Baterie Integrated 60Wh, White Backlit, English, Luna Grey, Greutate 2.4 kg, Dimensiuni 359.86 x 258.7 x 21.9-23.9 mm, 2-year, Courier or Carry-in; 3Y Courier/Carry in from 2Y Courier/Carry in (CPN), Accesorii None, Free DOS
Specificatii principale
| Specificatie | Valoare |
|---|---|
| Brand | LENOVO |
| EAN | 199274533571 |
| Garantie | 36 luni |
| Categorie furnizor | NOTEBOOK GAMING |
| Cod TARIC | 84713000 |
| RAM | 16 GB |
| Diagonala | 15.6" |
| Stocare | 1 TB SSD |
| Rezolutie | FHD |
| Interfata | USB 3.2 |
| Conectivitate | Wi-Fi |
| Culoare | white |
| Tip RAM | DDR5 |
| Viteza retea | 10Gbps |
| GPU | NVIDIA GeForce RTX 5050 |
| Greutate | 2.4 kg |
| Megapixeli | 5.0 MP |
| Garantie | 3 ani garantie |
| Frecventa CPU | 4.9 GHz |
| Sistem operare | fara OS |
| Procesor | Intel Core i7-13645HX |
📍 Disponibil la Altamag Craiova
Ridicare din magazin sau livrare in Craiova si imprejurimi in aceeasi zi. Livrare nationala prin curier in 24-48h.



