
Laptop Gaming Lenovo LOQ Essential 15ARP11, cu procesor AMD Ryzen 7 170, 15.6'' IPS, 16 GB DDR5, 1 TB SSD, NVIDIA GeForce RTX 5060, 8GB GDDR7, Fara OS, 3 ani Garantie
Specificatii
- Cod produs
- 83VA0015RM
- Stare
- Nou
- Categorie
- Laptopuri
- Disponibilitate
- In stoc (4 buc)
- Pret
- 5.619,47 RON
- RAM
- 16 GB
- Diagonala
- 15.6"
- Stocare
- 1 TB SSD
- Rezolutie
- FHD
- Conectivitate
- Wi-Fi
- Interfata
- USB c
- Culoare
- white
- Tip RAM
- DDR5
- GPU
- NVIDIA GeForce RTX 5060
- Greutate
- 2.3 kg
- Garantie
- 3 ani garantie
- Sistem operare
- fara OS
- Procesor
- AMD Ryzen 7 170
- Frecventa CPU
- 4.75 GHz
Pret cu TVA inclus
Livrare rapida
In Craiova aceeasi zi. National 24-48h.
Retur gratuit 14 zile
Returnare fara costuri suplimentare.
Garantie oficiala
Garantie completa producator.
Plata securizata
Card bancar, transfer sau ramburs la curier.
Descriere Laptop Gaming Lenovo LOQ Essential 15ARP11, cu procesor AMD Ryzen 7 170, 15.6'' IPS, 16 GB DDR5, 1 TB SSD, NVIDIA GeForce RTX 5060, 8GB GDDR7, Fara OS, 3 ani Garantie
Disponibil la Altamag.ro — magazin IT Craiova cu livrare in toata Romania
Laptop Gaming Lenovo LOQ Essential 15ARP11, cu procesor AMD Ryzen 7 170, 15.6'' IPS, 16 GB DDR5, 1 TB SSD, NVIDIA GeForce RTX 5060, 8GB GDDR7, Fara OS, 3 ani Garantie — Laptop Lenovo Gaming LOQ Essential 15ARP11, 15.6" FHD (1920x1080) IPS 300nits Anti-glare, 100% sRGB, 144Hz, FreeSync™, AMD Ryzen™ 7 170 (8C / 16T, 3.2 / 4.75GHz, 4MB L2 / 16MB L3), video NVIDIA GeForce RTX™ 5060 8GB GDDR7, Boost Clock 2497MHz, TGP 65W, 572 AI TOPS, RAM 1x 16GB SODIMM DDR5-4800; Two DDR5 SODIMM slots, dual-channel capable; Up to 16GB DDR5-4800 offering, SSD 1TB SSD M.2 2242 PCIe® 4.0x4 NVMe®, no ODD, No Card reader, Stereo speakers, 2W x2, optimized with Nahimic Audio, HD 720p with E-shutter, 100/1000M (RJ-45), WLAN Wi-Fi® 6, 802.11ax 2x2, Bluetooth 5.2, WWAN Not Supported, No Fingerprint Reader
Alte detalii
- Porturi
- 2x USB-A (USB 5Gbps); 1x USB-C® (USB 5Gbps), with USB PD 65-100W; 1x HDMI® 2.1, up to 8K/60Hz; 1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm); 1x Ethernet (RJ-45); 1x Slim tip Power connector, 135W Slim Tip (3-pin), Baterie Integrated 60Wh, White Backlit, English, Luna Grey, Greutate 2.3 kg, Dimensiuni 361.26 x 255.6 x 22.9-24.8 mm, 2-year, Courier or Carry-in; 3Y Courier/Carry in from 2Y Courier/Carry in (CPN), Accesorii None, Free DOS
Specificatii principale
| Specificatie | Valoare |
|---|---|
| Brand | LENOVO |
| EAN | 199274533656 |
| Garantie | 36 luni |
| Categorie furnizor | NOTEBOOK GAMING |
| Cod TARIC | 84713000 |
| RAM | 16 GB |
| Diagonala | 15.6" |
| Stocare | 1 TB SSD |
| Rezolutie | FHD |
| Conectivitate | Wi-Fi |
| Interfata | USB c |
| Culoare | white |
| Tip RAM | DDR5 |
| GPU | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
| Greutate | 2.3 kg |
| Garantie | 3 ani garantie |
| Sistem operare | fara OS |
| Procesor | AMD Ryzen 7 170 |
| Frecventa CPU | 4.75 GHz |
📍 Disponibil la Altamag Craiova
Ridicare din magazin sau livrare in Craiova si imprejurimi in aceeasi zi. Livrare nationala prin curier in 24-48h.
