
Laptop SMB Lenovo ThinkBook 14 G8 IAL, cu procesor Intel Core Ultra 5 135H, 14'' IPS, 16 GB DDR5, 512 GB SSD, Intel Arc Graphics, Fara OS, 3 ani Garantie
Specificatii
- Cod produs
- 21SJ00ELRI
- Stare
- Nou
- Categorie
- Laptopuri
- Disponibilitate
- In stoc (21 buc)
- Pret
- 3.513,38 RON
- RAM
- 16 GB
- Stocare
- 512 GB SSD
- Diagonala
- 14"
- Rezolutie
- FHD
- Interfata
- USB 3.2
- Conectivitate
- Wi-Fi
- Culoare
- grey
- Tip RAM
- DDR5
- Viteza retea
- 10Gbps
- Greutate
- 136 kg
- Garantie
- 3 ani garantie
- Frecventa CPU
- 4.6 GHz
- Sistem operare
- fara OS
Pret cu TVA inclus
Livrare rapida
In Craiova aceeasi zi. National 24-48h.
Retur gratuit 14 zile
Returnare fara costuri suplimentare.
Garantie oficiala
Garantie completa producator.
Plata securizata
Card bancar, transfer sau ramburs la curier.
Descriere Laptop SMB Lenovo ThinkBook 14 G8 IAL, cu procesor Intel Core Ultra 5 135H, 14'' IPS, 16 GB DDR5, 512 GB SSD, Intel Arc Graphics, Fara OS, 3 ani Garantie
Disponibil la Altamag.ro — magazin IT Craiova cu livrare in toata Romania
Laptop SMB Lenovo ThinkBook 14 G8 IAL, cu procesor Intel Core Ultra 5 135H, 14'' IPS, 16 GB DDR5, 512 GB SSD, Intel Arc Graphics, Fara OS, 3 ani Garantie — Laptop ThinkBook 14 G8 IAL; 14" WUXGA (1920x1200) IPS 300nits Anti- glare, 45% NTSC, 60Hz; Intel Core™ Ultra 5 135H, 14C (4P + 8E + 2LPE) / 18T, Max Turbo up to 4.6GHz, 18MB Intel® Smart Cache; Video Integrated Intel® Arc™ Graphics Functions as Intel® Graphics; RAM 1x 16GB SODIMM DDR5-5600; 512GB SSD M.2 2242 PCIe® 4.0x4 NVMe®
Prezentare generala
- Culoare
- Arctic Grey;Weight Starting at 1.36 kg (2.99 lbs); Dimensions 313.5 x 224 x 17.5 mm
Garantie
1-year, Courier or Carry-in; 3Y Onsite upgrade from 1Y Courier/Carry-in Windchill (CPN)
Alte detalii
- Optical
- no ODD; SD Card Reader
- Speakers
- Stereo speakers, 2W x2, Dolby Audio™
- Camera
- FHD 1080p + IR Hybrid with Privacy Shutter
- LAN
- 100/1000M (RJ-45); WLAN Intel® Wi-Fi® 6E AX211, 802.11ax 2x2; Bluetooth 5.3, WWAN (3G/4G): WWAN Not Supported
- Fingerprint
- Touch Style, Match-on-Chip, Integrated in Power Button; Porturi: 1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1); 1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), Always On; 1x USB-C® (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2), with USB PD 45-65W and DisplayPort™ 1.4; 1x USB-C® (Thunderbolt™ 4 / USB4® 40Gbps), with USB PD 45-65W and DisplayPort™ 2.1; 1x HDMI® 2.1, up to 4K/60Hz; 1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm); 1x Ethernet (RJ-45); 1x SD card reader; 65W USB-C® (3-pin);Battery Integrated 45Wh
- Keyboard
- Backlit, English (EU)
- OS
- None
Specificatii principale
| Specificatie | Valoare |
|---|---|
| Brand | LENOVO |
| EAN | 199274038526 |
| Garantie | 36 luni |
| Categorie furnizor | NOTEBOOK SMB |
| Cod TARIC | 84713000 |
| RAM | 16 GB |
| Stocare | 512 GB SSD |
| Diagonala | 14" |
| Rezolutie | FHD |
| Interfata | USB 3.2 |
| Conectivitate | Wi-Fi |
| Culoare | grey |
| Tip RAM | DDR5 |
| Viteza retea | 10Gbps |
| Greutate | 136 kg |
| Garantie | 3 ani garantie |
| Frecventa CPU | 4.6 GHz |
| Sistem operare | fara OS |
📍 Disponibil la Altamag Craiova
Ridicare din magazin sau livrare in Craiova si imprejurimi in aceeasi zi. Livrare nationala prin curier in 24-48h.


