
Laptop SMB Lenovo ThinkBook 16 G9 AHP, cu procesor AMD Ryzen 7 250, 16'' IPS, 32 GB DDR5, 512 GB SSD, AMD Radeon 780M, Fr OS
Specificatii
- Cod produs
- 21UT000QRI
- Stare
- Nou
- Categorie
- Laptopuri
- Disponibilitate
- In stoc (3 buc)
- Pret
- 3.735,28 RON
- Stocare
- 512 GB SSD
- RAM
- 32 GB
- Rezolutie
- FHD
- Conectivitate
- Wi-Fi
- Interfata
- USB c
- Culoare
- grey
- Diagonala
- 16"
- Tip RAM
- DDR5
- Procesor
- AMD Ryzen 7 250
- GPU
- AMD Radeon 780M
- Frecventa CPU
- 5.1 GHz
- Greutate
- 1.7 kg
Pret cu TVA inclus
Livrare rapida
In Craiova aceeasi zi. National 24-48h.
Retur gratuit 14 zile
Returnare fara costuri suplimentare.
Garantie oficiala
Garantie completa producator.
Plata securizata
Card, transfer, ramburs sau rate.
Descriere Laptop SMB Lenovo ThinkBook 16 G9 AHP, cu procesor AMD Ryzen 7 250, 16'' IPS, 32 GB DDR5, 512 GB SSD, AMD Radeon 780M, Fr OS
Disponibil la Altamag.ro — magazin IT Craiova cu livrare in toata Romania
Laptop SMB Lenovo ThinkBook 16 G9 AHP, cu procesor AMD Ryzen 7 250, 16'' IPS, 32 GB DDR5, 512 GB SSD, AMD Radeon 780M, Fr OS — Laptop ThinkBook 16 G9 AHP; 16" WUXGA (1920x1200) IPS 400nits Anti- glare, 45% NTSC, 60Hz; AMD Ryzen™ 7 250 (8C / 16T, 3.3 / 5.1GHz, 8MB L2 / 16MB L3); Video Integrated AMD Radeon™ 780M Graphics; RAM 2x 16GB SO- DIMM DDR5-5600; 512GB SSD M.2 2242 PCIe® 4.0x4 NVMe®
Prezentare generala
- Culoare
- Arctic Grey;Weight Starting at 1.7 kg; Dimensions 356 x 253.5 x 17.5 mm
Garantie
1-year, Courier or Carry-in; 3Y Courier/Carry-in upgrade from 1Y Courier/Carry-in WHB (CPN)
Alte detalii
- Optical
- no ODD; SD Card Reader
- Speakers
- Stereo speakers, 2W x2, Dolby Audio™
- Camera
- FHD 1080p + IR Hybrid with Privacy Shutter
- LAN
- 100/1000M (RJ-45); WLAN Wi-Fi® 7, 802.11be 2x2; Bluetooth 5.4, WWAN (3G/4G): Non-WWAN
- Fingerprint
- Touch Style, Match-on-Chip, Integrated in Power Button; Ports: 1x USB-A (USB 5Gbps), Always On; 1x USB-A (USB 5Gbps); 2x USB-C® (USB4® 40Gbps), with USB PD 3.0 and DisplayPort™ 1.4a; 1x HDMI® 2.1, up to 4K/60Hz; 1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm); 1x Ethernet (RJ-45); 1x SD card reader; 65W USB-C® (3-pin);Battery Integrated 48Wh
- Keyboard
- Backlit, English (EU)
- OS
- None
Specificatii principale
| Specificatie | Valoare |
|---|---|
| Brand | LENOVO |
| EAN | 199272514794 |
| Garantie | 36 luni |
| Categorie furnizor | NOTEBOOK SMB |
| Cod TARIC | 84713000 |
| Stocare | 512 GB SSD |
| RAM | 32 GB |
| Rezolutie | FHD |
| Conectivitate | Wi-Fi |
| Interfata | USB c |
| Culoare | grey |
| Diagonala | 16" |
| Tip RAM | DDR5 |
| Procesor | AMD Ryzen 7 250 |
| GPU | AMD Radeon 780M |
| Frecventa CPU | 5.1 GHz |
| Greutate | 1.7 kg |
📍 Disponibil la Altamag Craiova
Ridicare din magazin sau livrare in Craiova si imprejurimi in aceeasi zi. Livrare nationala prin curier in 24-48h.




