
Laptop SMB Lenovo V15 G5 IRL, cu procesor Intel Core i7-13620H, 15.6'' TN, 16 GB DDR5, 512 GB SSD, Intel UHD Graphics, Windows 11 Pro
Specificatii
- Cod produs
- 83GW00ABRI
- Stare
- Nou
- Categorie
- Laptopuri
- Disponibilitate
- In stoc (18 buc)
- Pret
- 3.962,58 RON
- RAM
- 16 GB
- Stocare
- 512 GB SSD
- Diagonala
- 15.6"
- Culoare
- black
- Interfata
- USB 3.2
- Tip RAM
- DDR5
- Sistem operare
- Windows 11 Pro
- Rezolutie
- UHD
- GPU
- Intel UHD Graphics
- Conectivitate
- 802.11ax
- Procesor
- Intel Core i7-13620H
- Frecventa CPU
- 4.9 GHz
- Greutate
- 1.61 kg
Pret cu TVA inclus
Livrare rapida
In Craiova aceeasi zi. National 24-48h.
Retur gratuit 14 zile
Returnare fara costuri suplimentare.
Garantie oficiala
Garantie completa producator.
Plata securizata
Card, transfer, ramburs sau rate.
Descriere Laptop SMB Lenovo V15 G5 IRL, cu procesor Intel Core i7-13620H, 15.6'' TN, 16 GB DDR5, 512 GB SSD, Intel UHD Graphics, Windows 11 Pro
Disponibil la Altamag.ro — magazin IT Craiova cu livrare in toata Romania
Laptop SMB Lenovo V15 G5 IRL, cu procesor Intel Core i7-13620H, 15.6'' TN, 16 GB DDR5, 512 GB SSD, Intel UHD Graphics, Windows 11 Pro — Laptop Lenovo V15 G5 IRL; 15.6" FHD (1920x1080) TN 250nits Anti-glare, 45% NTSC; Intel® Core i7-13620H, 10C (6P + 4E) / 16T, P-core 2.4 / 4.9GHz, E-core 1.8 / 3.6GHz, 24MB; Video Integrated Intel® UHD Graphics; RAM 1x 16GB SO-DIMM DDR5-5200; 512GB SSD M.2 2242 PCIe® 4.0x4 NVMe®
Prezentare generala
- Culoare
- Business Black; Weight Starting at 1.61 kg; Dimensions 359.2 x 235.8 x 18.3 mm
Garantie
1- year, Courier or Carry-in; 3Y Courier/Carry In WHB (CPN)
Alte detalii
- Optical
- no ODD; No card reader
- Speakers
- Stereo speakers, 1.5W x2
- Camera
- HD 720p with Privacy Shutter
- LAN
- 100/1000M (RJ-45); WLAN Wi- Fi® 6, 802.11ax 2x2; BT5.2, WWAN (3G/4G): Non-WWAN
- Fingerprint
- None; Ports: 2x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1); 1x USB-C® (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), with USB Power Delivery (20V only) and DisplayPort™ 1.2; 1x HDMI® 1.4b; 1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm); 1x Ethernet (RJ-45); 1x Power connector; 65W Round Tip (3-pin);Battery Integrated 47Wh
- Keyboard
- Non-backlit, English (EU)
- OS
- Windows® 11 Pro, Romanian / English
Specificatii principale
| Specificatie | Valoare |
|---|---|
| Brand | LENOVO |
| EAN | 199272196242 |
| Garantie | 36 luni |
| Categorie furnizor | NOTEBOOK SMB |
| Cod TARIC | 84713000 |
| RAM | 16 GB |
| Stocare | 512 GB SSD |
| Diagonala | 15.6" |
| Culoare | black |
| Interfata | USB 3.2 |
| Tip RAM | DDR5 |
| Sistem operare | Windows 11 Pro |
| Rezolutie | UHD |
| GPU | Intel UHD Graphics |
| Conectivitate | 802.11ax |
| Procesor | Intel Core i7-13620H |
| Frecventa CPU | 4.9 GHz |
| Greutate | 1.61 kg |
📍 Disponibil la Altamag Craiova
Ridicare din magazin sau livrare in Craiova si imprejurimi in aceeasi zi. Livrare nationala prin curier in 24-48h.




