
Laptop ultraportabil Dell XPS 14, cu procesor Intel Core Ultra 7 355, 14'' 2K Non-Touch (1-120Hz, 500 nits) Anti-Glare, 16GB LPDDR5x, 1TB M.2 PCIe NVMe SSD, Intel Graphics
Specificatii
- Cod produs
- XPS1426U7161W11P
- Stare
- Nou
- Categorie
- Laptopuri
- Disponibilitate
- In stoc (5 buc)
- Pret
- 12.099,51 RON
- Interfata
- USB c
- Sistem operare
- Windows 11 Pro
- Conectivitate
- Wi-Fi 7
- Tip RAM
- LPDDR5x
- Greutate
- 136 kg
- Frecventa CPU
- 4.7 GHz
- Diagonala
- 14.0"
Pret cu TVA inclus
Livrare rapida
In Craiova aceeasi zi. National 24-48h.
Retur gratuit 14 zile
Returnare fara costuri suplimentare.
Garantie oficiala
Garantie completa producator.
Plata securizata
Card bancar, transfer sau ramburs la curier.
Descriere Laptop ultraportabil Dell XPS 14, cu procesor Intel Core Ultra 7 355, 14'' 2K Non-Touch (1-120Hz, 500 nits) Anti-Glare, 16GB LPDDR5x, 1TB M.2 PCIe NVMe SSD, Intel Graphics
Disponibil la Altamag.ro β magazin IT Craiova cu livrare in toata Romania
Laptop ultraportabil Dell XPS 14, cu procesor Intel Core Ultra 7 355, 14'' 2K Non-Touch (1-120Hz, 500 nits) Anti-Glare, 16GB LPDDR5x, 1TB M.2 PCIe NVMe SSD, Intel Graphics β Laptop Dell XPS 14 (DA14260), 14.0", Non-Touch, 2K, 1-120Hz, 500 nits, Anti-Glare, Graphite, Intel(R) Core(TM) Ultra 7 355 (8 cores, 12MB cache, up to 4.7 GHz), Intel(R) Graphics, 16GB LPDDR5x Dual Channel, 7467MT/s, 1TB M.2 PCIe NVMe SSD, Intel(R) Killer(TM) Wi-Fi 7 BE211, 2x2, 802.11be, Bluetooth 6 wireless card, 100W USB-C adapter, 3-cell, 70 Wh, ExpressCharge Boost Capable, Graphite backlit English International keyboard
Dimensiuni si greutate
- Width
- 309.52 mm (12.19 in.)
- Depth
- 209.71 mm (8.26 in.)
- Weight
- 1.36 kg (3 lb), Windows 11 Pro, Copilot+ PC, 3Y ProSupport and Next Business Day Onsite Service, McAfee Business Protection 1-year, McAfee+ Premium 30-day trial, Activate Microsoft 365 β 30 Day Trial.
Alte detalii
- External ports
- USB ports: 3 x Thunderbolt 4 USB-C ports with support for USB4 v1.0, DisplayPort 2.1 and USB Power Delivery 3.2
- Audio port
- 1 x headset (headphone and microphone combo) port, Video port(s): 3 x Thunderbolt 4 USB-C ports with support for USB4 v1.0, DisplayPort 2.1 and USB Power Delivery 3.2
- Media-card reader
- None
- Power-adapter port
- DC-IN through one of the three Thunderbolt 4 USB-C ports
- Security-cable slot
- Supported through USB-C ports
- Internal slots
- M.2: 1 x M.2 slot for M.2 2230 or M.2 2280 solid-state drive
- Memory
- Dual-channel on-board, LPDDR5X, 7467 MT/s
- Maximum memory configuration
- 64 GB
- Minimum memory configuration
- 16 GB
- Dimensions and weight
- Front height: 15.20 mm (0.60 in.)
Specificatii principale
| Specificatie | Valoare |
|---|---|
| Brand | DELL |
| EAN | XPS1426U7161W11P |
| Garantie | 36 luni |
| Categorie furnizor | NOTEBOOK CONSUMER |
| Cod TARIC | 84713000 |
| Interfata | USB c |
| Sistem operare | Windows 11 Pro |
| Conectivitate | Wi-Fi 7 |
| Tip RAM | LPDDR5x |
| Greutate | 136 kg |
| Frecventa CPU | 4.7 GHz |
| Diagonala | 14.0" |
π Disponibil la Altamag Craiova
Ridicare din magazin sau livrare in Craiova si imprejurimi in aceeasi zi. Livrare nationala prin curier in 24-48h.




