
Laptop Workstation Lenovo ThinkPad P1 Gen 8, cu procesor Intel Core Ultra 7 255H, 16'' OLED, 32 GB LPDDR5x, 1 TB, NVIDIA GeForce RTX PRO 2000, 8GB GDDR7, Windows 11 Pro, 3 ani Garantie
Specificatii
- Cod produs
- 21Q80003RI
- Stare
- Nou
- Categorie
- Laptopuri
- Disponibilitate
- In stoc (1 buc)
- Pret
- 19.267,95 RON
- Stocare
- 1 TB SSD
- Interfata
- USB 3.2
- Conectivitate
- Wi-Fi
- Culoare
- blue
- Diagonala
- 16"
- Sistem operare
- Windows 11 Pro
- Viteza retea
- 10Gbps
- Tip RAM
- LPDDR5x
- Frecventa CPU
- 5.1 GHz
- Megapixeli
- 5.0 MP
- Garantie
- 3 ani garantie
- GPU
- NVIDIA GeForce RTX PRO
- Greutate
- 1.84 kg
Pret cu TVA inclus
Livrare rapida
In Craiova aceeasi zi. National 24-48h.
Retur gratuit 14 zile
Returnare fara costuri suplimentare.
Garantie oficiala
Garantie completa producator.
Plata securizata
Card bancar, transfer sau ramburs la curier.
Descriere Laptop Workstation Lenovo ThinkPad P1 Gen 8, cu procesor Intel Core Ultra 7 255H, 16'' OLED, 32 GB LPDDR5x, 1 TB, NVIDIA GeForce RTX PRO 2000, 8GB GDDR7, Windows 11 Pro, 3 ani Garantie
Disponibil la Altamag.ro — magazin IT Craiova cu livrare in toata Romania
Laptop Workstation Lenovo ThinkPad P1 Gen 8, cu procesor Intel Core Ultra 7 255H, 16'' OLED, 32 GB LPDDR5x, 1 TB, NVIDIA GeForce RTX PRO 2000, 8GB GDDR7, Windows 11 Pro, 3 ani Garantie — Laptop ThinkPad P1 Gen 8; 16" 3.2K (3200x2000) Tandem OLED 600nits Anti- glare / Anti-reflection / Anti-smudge, 100% DCI-P3, 40-120Hz, DisplayHDR™ 600, Dolby Vision®, Eyesafe®, TÜV Low Blue Light, Touch; Intel Core™ Ultra 7 255H, 16C (6P + 8E + 2LPE) / 16T, Max Turbo up to 5.1GHz, 24MB Intel® Smart Cache; Video NVIDIA® RTX PRO 2000 Blackwell Generation 8GB GDDR7 Laptop GPU; RAM 1x 32GB LPCAMM2 LPDDR5x-7467; 1TB SSD M.2 2280 PCIe® 5.0x4 Performance NVMe® Opal 2.0
Prezentare generala
- Culoare
- Black;Weight Starting at 1.84 kg; Dimensions 354.3 × 241.0 × 9.9 / 15.8 (front / rear), 20.6 (maximum) mm; 13.95 x 9.49 x 0.39 / 0.62 (front / rear), 0.81 (maximum) inches
Garantie
3-year, Courier or Carry-in with 1-year Battery; 3Y Premier TP WS WHB (CPN), CO2 Offset 0.5 ton (2nd Generation Carbon Offset Projects)
Alte detalii
- Optical
- no ODD; SD Express 7.0 Card Reader
- Speakers
- Stereo speakers, 2W x2, Dolby Atmos®
- Camera
- 5.0MP + IR with Privacy Shutter and Computer Vision Human Presence Detection on ISP
- LAN
- No Onboard Ethernet; WLAN Intel® Wi-Fi® 7 BE201, 802.11be 2x2; Bluetooth 5.4, WWAN (3G/4G): WWAN Not Supported
- Fingerprint
- Touch Style, Match-on-Chip, Integrated in Power Button; Porturi: 1x USB-A (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2), Always On; 2x Thunderbolt™ 5, with USB PD 3.1 and DisplayPort™ 2.1, 140W input / 15W output; 1x Thunderbolt™ 4, with DisplayPort™ 2.1 and USB PD 3.1, 140W input / 15W output; 1x HDMI® 2.1, up to 8K/60Hz; 1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm); 1x SD Express 7.0 card reader; 140W USB- C® GaN (3-pin);Battery Integrated 90Wh
- Keyboard
- Backlit, English (EU)
- OS
- Windows® 11 Pro, Romanian / English
Specificatii principale
| Specificatie | Valoare |
|---|---|
| Brand | LENOVO |
| EAN | 199272079910 |
| Garantie | 36 luni |
| Categorie furnizor | NOTEBOOK WORKSTATION |
| Cod TARIC | 84713000 |
| Stocare | 1 TB SSD |
| Interfata | USB 3.2 |
| Conectivitate | Wi-Fi |
| Culoare | blue |
| Diagonala | 16" |
| Sistem operare | Windows 11 Pro |
| Viteza retea | 10Gbps |
| Tip RAM | LPDDR5x |
| Frecventa CPU | 5.1 GHz |
| Megapixeli | 5.0 MP |
| Garantie | 3 ani garantie |
| GPU | NVIDIA GeForce RTX PRO |
| Greutate | 1.84 kg |
📍 Disponibil la Altamag Craiova
Ridicare din magazin sau livrare in Craiova si imprejurimi in aceeasi zi. Livrare nationala prin curier in 24-48h.




