
Laptop Workstation Lenovo ThinkPad P16 Gen 3, cu procesor Intel Core Ultra 9 275HX, 16'' OLED Touch, 64 GB DDR5, 2 TB SSD, NVIDIA RTX PRO 5000, 24GB GDDR7, Windows 11 Pro
Specificatii
- Cod produs
- 21RQ000RRI
- Stare
- Nou
- Categorie
- Laptopuri
- Disponibilitate
- In stoc (2 buc)
- Pret
- 49.569,55 RON
- Interfata
- USB 3.2
- Conectivitate
- Wi-Fi
- Culoare
- blue
- Diagonala
- 16"
- Tip RAM
- DDR5
- Sistem operare
- Windows 11 Pro
- Viteza retea
- 2.5GbE
- Frecventa CPU
- 5.4 GHz
- Stocare
- 2 TB SSD
- RAM
- 64 GB
- Megapixeli
- 5.0 MP
- Greutate
- 2.54 kg
Pret cu TVA inclus
Livrare rapida
In Craiova aceeasi zi. National 24-48h.
Retur gratuit 14 zile
Returnare fara costuri suplimentare.
Garantie oficiala
Garantie completa producator.
Plata securizata
Card, transfer, ramburs sau rate.
Descriere Laptop Workstation Lenovo ThinkPad P16 Gen 3, cu procesor Intel Core Ultra 9 275HX, 16'' OLED Touch, 64 GB DDR5, 2 TB SSD, NVIDIA RTX PRO 5000, 24GB GDDR7, Windows 11 Pro
Disponibil la Altamag.ro — magazin IT Craiova cu livrare in toata Romania
Laptop Workstation Lenovo ThinkPad P16 Gen 3, cu procesor Intel Core Ultra 9 275HX, 16'' OLED Touch, 64 GB DDR5, 2 TB SSD, NVIDIA RTX PRO 5000, 24GB GDDR7, Windows 11 Pro — Laptop ThinkPad P16 Gen 3; 16" 3.2K (3200x2000) Tandem OLED 600nits Anti-glare / Anti-reflection / Anti-smudge, 100% DCI-P3, 40-120Hz, DisplayHDR™ 600, Dolby Vision®, Eyesafe®, TÜV Low Blue Light, Touch; Intel Core™ Ultra 9 275HX, 24C (8P + 16E) / 24T, Max Turbo up to 5.4GHz, 36MB Intel® Smart Cache; Video NVIDIA® RTX PRO 5000 Blackwell Generation 24GB GDDR7 Laptop GPU; RAM 2x 32GB SODIMM DDR5-5600 Non-ECC; 2TB SSD M.2 2280 PCIe® 5.0x4 Performance NVMe® Opal 2.0
Prezentare generala
- Culoare
- Black;Weight Starting at 2.54 kg; Dimensions 362 x 252 x 15.8 / 20.9 (front / rear), 29.8 (maximum) mm; 14.25 x 9.92 x 0.62 / 0.82 (front / rear), 1.17 (maximum) inches
Garantie
3-year, Courier or Carry-in with 1-year Battery; 3Y Premier TP WS WHB (CPN), CO2 Offset 0.5 ton (2nd Generation Carbon Offset Projects)
Alte detalii
- Optical
- no ODD; SD Express 8.0 Card Reader
- Speakers
- Stereo speakers, 2W x2, Dolby Atmos®
- Camera
- 5.0MP + IR with Privacy Shutter and Computer Vision Human Presence Detection on ISP
- LAN
- 1x 2.5GbE RJ-45; WLAN Intel® Wi-Fi® 7 BE200, 802.11be 2x2; Bluetooth 5.4, WWAN (3G/4G): WWAN Not Supported
- Fingerprint
- Touch Style, Match-on-Chip, Integrated in Power Button; Porturi: 1x USB-A (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2), Always On; 1x USB-A (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2); 2x Thunderbolt™ 5, with DisplayPort™ 2.1 and USB PD 3.1, 180W input / 15W output; 1x Thunderbolt™ 4, with DisplayPort™ 2.1 and USB PD 3.1, 180W input / 15W output; 1x HDMI® 2.1, up to 8K/60Hz; 1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm); 1x Ethernet (2.5GbE RJ-45); 1x SD Express 8.0 card reader; 180W USB-C® GaN (3- pin);Battery Integrated 99.9Wh
- Keyboard
- Backlit, English (EU)
- OS
- Windows® 11 Pro, Romanian / English
Specificatii principale
| Specificatie | Valoare |
|---|---|
| Brand | LENOVO |
| EAN | 199271683187 |
| Garantie | 36 luni |
| Categorie furnizor | NOTEBOOK WORKSTATION |
| Cod TARIC | 84713000 |
| Interfata | USB 3.2 |
| Conectivitate | Wi-Fi |
| Culoare | blue |
| Diagonala | 16" |
| Tip RAM | DDR5 |
| Sistem operare | Windows 11 Pro |
| Viteza retea | 2.5GbE |
| Frecventa CPU | 5.4 GHz |
| Stocare | 2 TB SSD |
| RAM | 64 GB |
| Megapixeli | 5.0 MP |
| Greutate | 2.54 kg |
📍 Disponibil la Altamag Craiova
Ridicare din magazin sau livrare in Craiova si imprejurimi in aceeasi zi. Livrare nationala prin curier in 24-48h.



