
Laptop Workstation Lenovo ThinkPad P16s Gen 4, cu procesor Intel Core Ultra 7 265H, 16'' IPS, 32 GB DDR5, 1 TB SSD, NVIDIA RTX PRO 1000, 8GB GDDR7, Windows 11 Pro
Specificatii
- Cod produs
- 21QV0015RI
- Stare
- Nou
- Categorie
- Laptopuri
- Disponibilitate
- In stoc (2 buc)
- Pret
- 19.928,28 RON
- RAM
- 32 GB
- Stocare
- 1 TB SSD
- Rezolutie
- 4K
- Interfata
- USB 3.2
- Conectivitate
- Wi-Fi
- Culoare
- blue
- Diagonala
- 16"
- Tip RAM
- DDR5
- Sistem operare
- Windows 11 Pro
- Megapixeli
- 5.0 MP
- Frecventa CPU
- 5.3 GHz
- Greutate
- 18.2 kg
Pret cu TVA inclus
Livrare rapida
In Craiova aceeasi zi. National 24-48h.
Retur gratuit 14 zile
Returnare fara costuri suplimentare.
Garantie oficiala
Garantie completa producator.
Plata securizata
Card, transfer, ramburs sau rate.
Descriere Laptop Workstation Lenovo ThinkPad P16s Gen 4, cu procesor Intel Core Ultra 7 265H, 16'' IPS, 32 GB DDR5, 1 TB SSD, NVIDIA RTX PRO 1000, 8GB GDDR7, Windows 11 Pro
Disponibil la Altamag.ro — magazin IT Craiova cu livrare in toata Romania
Laptop Workstation Lenovo ThinkPad P16s Gen 4, cu procesor Intel Core Ultra 7 265H, 16'' IPS, 32 GB DDR5, 1 TB SSD, NVIDIA RTX PRO 1000, 8GB GDDR7, Windows 11 Pro — Laptop ThinkPad P16s Gen 4 (Intel); 16" WUXGA (1920x1200) IPS 500nits Anti-glare, 100% sRGB, 60Hz, Low Power, Eyesafe®, TÜV Low Blue Light; Intel Core™ Ultra 7 265H, 16C (6P + 8E + 2LPE) / 16T, Max Turbo up to 5.3GHz, 24MB Intel® Smart Cache; Video NVIDIA® RTX PRO 1000 Blackwell Generation 8GB GDDR7 Laptop GPU; RAM 2x 16GB SODIMM DDR5-5600 Non-ECC; 1TB SSD M.2 2280 PCIe® 5.0x4 Performance NVMe® Opal 2.0
Prezentare generala
- Culoare
- Black;Weight Starting at 1.82 kg; Dimensions 361.5 x 248.6 x 12.6 / 18.17 (front / rear), 25.35 (maximum) mm; 14.24 x 9.79 x 0.49 / 0.71 (front / rear), 1.00 (maximum) inches
Garantie
3-year, Courier or Carry-in with 1-year Battery; 3Y Premier Support Upgrade from 3Y Courier/Carry-In WHB(CPN), CO2 Offset 0.5 ton (2nd Generation Carbon Offset Projects)
Alte detalii
- Optical
- no ODD; No Card Reader
- Speakers
- Stereo speakers, 2W x2, Dolby Audio™
- Camera
- 5.0MP + IR with Privacy Shutter and Human Presence Detection
- LAN
- 100/1000M (RJ-45); WLAN Intel® Wi-Fi® 7 BE201, 802.11be 2x2; Bluetooth 5.4, vPRO, WWAN (3G/4G): WWAN Not Supported
- Fingerprint
- Touch Style, Match-on-Chip, Integrated in Power Button; Porturi: 1x USB- A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1); 1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), Always On; 2x Thunderbolt™ 4, with USB PD 3.0; 1x HDMI® 2.1, up to 4K/60Hz; 1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm); 1x Ethernet (GbE RJ-45); 1x Security keyhole; 100W USB-C® Slim (3-pin);Battery Integrated 75Wh
- Keyboard
- Backlit, English (EU)
- OS
- Windows® 11 Pro, Romanian / English
Specificatii principale
| Specificatie | Valoare |
|---|---|
| Brand | LENOVO |
| EAN | 199271747605 |
| Garantie | 36 luni |
| Categorie furnizor | NOTEBOOK WORKSTATION |
| Cod TARIC | 84713000 |
| RAM | 32 GB |
| Stocare | 1 TB SSD |
| Rezolutie | 4K |
| Interfata | USB 3.2 |
| Conectivitate | Wi-Fi |
| Culoare | blue |
| Diagonala | 16" |
| Tip RAM | DDR5 |
| Sistem operare | Windows 11 Pro |
| Megapixeli | 5.0 MP |
| Frecventa CPU | 5.3 GHz |
| Greutate | 18.2 kg |
📍 Disponibil la Altamag Craiova
Ridicare din magazin sau livrare in Craiova si imprejurimi in aceeasi zi. Livrare nationala prin curier in 24-48h.




