
1.540,66 RON
Pret cu TVA inclus
In stoc ā 75 buc disponibile
Cantitate:
1
75 disponibileš
Livrare rapida
In Craiova aceeasi zi. National 24-48h.
š
Retur gratuit 14 zile
Returnare fara costuri suplimentare.
š”ļø
Garantie oficiala
Garantie completa producator.
š³
Plata securizata
Card, transfer, ramburs sau rate.
Descriere NVR 4 CANALE, 1 X SATA
Disponibil la Altamag.ro ā magazin IT Craiova cu livrare in toata Romania
NVR cu 4 canale, 6MP rezolutie max. inregistrare, 1 x SATA, 6 TB / HDD, 2 x USB 2.0, H.265+, 40 Mbps incoming, 60 Mbps outgoing, HDMI, VGA, alimentare 12 VDC. Produs dedicat exclusiv instalatorilor.
Specificatii principale
| Specificatie | Valoare |
|---|---|
| Carcasa | Plastic |
| Numar canale | 4ch |
| Brand | VIDY |
| USB | 2 x USB 2.0 |
| Interfata retea | 1, RJ-45 10/100Mbps self-adaptive Ethernet interface |
| HDMI | Da |
| VGA | Da |
| Capacitate maxima / HDD | 6 TB |
| Porturi SATA | 1 |
| Banda | 40 Mbps incoming, 60 Mbps outgoing |
| Rezolutii inregistrare | 6 MP/4 MP/3 MP/1080p/UXGA /720p/VGA/4CIF/DCIF/ 2CIF/CIF/QCIF |
| Rezolutie max. inregistrare | 6MP |
| Compresie | H.265+/H.265/ H.264+/H.264 |
| Greutate | 1 kg |
| Dimensiuni (WxHxD) | 200 Ć 200 Ć 48 mm |
| Alimentare VDC 12 | Da |
| Temperatura / umiditate functionare | -10°C ~ +55°C / 10% ~ 90% RH |
| Disponibilitate | IN STOC |
| Porturi PoE | Fara |
| Interfata | HDMI |
| Megapixeli | 6 MP |
| GPU | Da |
| Greutate | 1 kg |
| Diagonala | 22222" |
š Disponibil la Altamag Craiova
Ridicare din magazin sau livrare in Craiova si imprejurimi in aceeasi zi. Livrare nationala prin curier in 24-48h.


_2025310122807735607.jpg)

