
654,95 RON
Pret cu TVA inclus
In stoc ā 75 buc disponibile
Cantitate:
1
75 disponibileš
Livrare rapida
In Craiova aceeasi zi. National 24-48h.
š
Retur gratuit 14 zile
Returnare fara costuri suplimentare.
š”ļø
Garantie oficiala
Garantie completa producator.
š³
Plata securizata
Card, transfer, ramburs sau rate.
Descriere NVR 4 CANALE, 4 X POE, 1 X SATA
Disponibil la Altamag.ro ā magazin IT Craiova cu livrare in toata Romania
NVR cu 4 canale, 4 porturi PoE, 8MP rezolutie max. inregistrare, 1 x SATA, 8 TB / HDD, 2 x USB 2.0, H.265+, 40 Mbps incoming, 80 Mbps outgoing, HDMI, VGA, alimentare 48 VDC, 1.35 A. Produs dedicat exclusiv instalatorilor.
Specificatii principale
| Specificatie | Valoare |
|---|---|
| Carcasa | Metalica |
| Numar canale | 4ch |
| Brand | VIDY |
| Porturi PoE | 4 |
| Alimentare | 48 VDC |
| USB | 2 x USB 2.0 |
| Interfata retea | 1 RJ-45 10 /100 Mbps self-adaptive Ethernet interface |
| Compresie audio | G.711ulaw/G.711alaw/G.722/G.726 |
| SPOT | Da |
| HDMI | Da |
| Capacitate maxima / HDD | 8 TB |
| Porturi SATA | 1 |
| Banda | 40 Mbps incoming, 80 Mbps outgoing |
| Rezolutii inregistrare | 8 MP/6 MP/5 MP/4 MP/3 MP/1080p/UXGA/ 720p/VGA/4CIF/DCIF/2CIF/CIF/QCIF |
| Rezolutie max. inregistrare | 8MP |
| Compresie | H.265+/H.265/H.264+/H.264 |
| Greutate | 1 kg |
| Dimensiuni (WxHxD) | 265 Ć 225 Ć 48 mm |
| Temperatura / umiditate functionare | -10°C ~ +55°C / 10% ~ 90% RH |
| Disponibilitate | IN STOC |
| Numar porturi | 4 porturi |
| Interfata | HDMI |
| Megapixeli | 8 MP |
| Greutate | 1 kg |
| Diagonala | 22222" |
š Disponibil la Altamag Craiova
Ridicare din magazin sau livrare in Craiova si imprejurimi in aceeasi zi. Livrare nationala prin curier in 24-48h.


_202111211183629618.jpg)

