
Proiector Epson EH-LS800B, 3LCD, 4.000 lumeni, 4K PRO-UHD, 16:9, 2.500.000:1, laser 20.000 ore, HDR10, HLG, zoom 1- 2,5, dimensiune maxima imagine 150", 3* USB 2.0-A, USB 2.0 Type B (Service Only), Wireless LAN IEEE 802.11a/b/g/n/ac, Jack plug out,
Specificatii
- Cod produs
- V11HA90140
- Stare
- Nou
- Categorie
- Videoproiectoare
- Disponibilitate
- In stoc (1 buc)
- Pret
- 15.159,54 RON
- Culoare
- Negru
- Rezolutie
- 4K
- Tip imprimanta
- laser
- Interfata
- HDMI
- Greutate
- 1.23 kg
- Diagonala
- 150"
- Conectivitate
- 802.11a/b/g/n/ac
Pret cu TVA inclus
Livrare rapida
In Craiova aceeasi zi. National 24-48h.
Retur gratuit 14 zile
Returnare fara costuri suplimentare.
Garantie oficiala
Garantie completa producator.
Plata securizata
Card, transfer, ramburs sau rate.
Descriere Proiector Epson EH-LS800B, 3LCD, 4.000 lumeni, 4K PRO-UHD, 16:9, 2.500.000:1, laser 20.000 ore, HDR10, HLG, zoom 1- 2,5, dimensiune maxima imagine 150", 3* USB 2.0-A, USB 2.0 Type B (Service Only), Wireless LAN IEEE 802.11a/b/g/n/ac, Jack plug out,
Disponibil la Altamag.ro ā magazin IT Craiova cu livrare in toata Romania
Proiector Epson EH-LS800B, 3LCD, 4.000 lumeni, 4K PRO-UHD, 16:9, 2.500.000:1, laser 20.000 ore, HDR10, HLG, zoom 1- 2,5, dimensiune maxima imagine 150", 3* USB 2.0-A, USB 2.0 Type B (Service Only), Wireless LAN IEEE 802.11a/b/g/n/ac, Jack plug out, ā Proiector Epson EH-LS800B, 3LCD, 4.000 lumeni, 4K PRO-UHD, 16:9, 2.500.000:1, laser 20.000 ore, HDR10, HLG, zoom 1- 2,5, dimensiune maxima imagine 150", 3* USB 2.0-A, USB 2.0 Type B (Service Only), Wireless LAN IEEE 802.11a/b/g/n/ac, Jack plug out, Bluetooth, HDMI ARC, 3* HDMI, Android TV, Kensington lock, boxa 20 W, Chromecast, 12.3 kg, telecomanda cu baterii incluse, 4K Gaming, 4K Streaming, Home Cinema, Sports, TV & Box sets, montare pe tavan+ portabil, culoare negru
Specificatii principale
| Specificatie | Valoare |
|---|---|
| Brand | EPSON |
| EAN | 8715946710440 |
| Garantie | 60 luni |
| Categorie furnizor | PRJ CONSUMER |
| Cod TARIC | 85286980 |
| Culoare | Negru |
| Rezolutie | 4K |
| Tip imprimanta | laser |
| Interfata | HDMI |
| Greutate | 1.23 kg |
| Diagonala | 150" |
| Conectivitate | 802.11a/b/g/n/ac |
š Disponibil la Altamag Craiova
Ridicare din magazin sau livrare in Craiova si imprejurimi in aceeasi zi. Livrare nationala prin curier in 24-48h.




