
Proiector Epson EH-TW7000, 3LCD 3D active, 3000 lumeni, 4K PRO-UHD, 16:9, 4K enhancement, 40.000 : 1, lampa 3500 ore/ 5000 ore Eco mode, zoom 1.62x, dimensiune maxima imagine 500", distanta maxima de proiectie 23.8 m, USB 2.0 Type A (2x), USB 2.0 Type
Specificatii
- Cod produs
- V11H961040
- Stare
- Nou
- Categorie
- Videoproiectoare
- Disponibilitate
- In stoc (3 buc)
- Pret
- 4.742,91 RON
- Conectivitate
- Bluetooth
- Culoare
- Alb
- Rezolutie
- 4K
- Interfata
- HDMI
- Greutate
- 6.6 kg
- Diagonala
- 500"
Pret cu TVA inclus
Livrare rapida
In Craiova aceeasi zi. National 24-48h.
Retur gratuit 14 zile
Returnare fara costuri suplimentare.
Garantie oficiala
Garantie completa producator.
Plata securizata
Card, transfer, ramburs sau rate.
Descriere Proiector Epson EH-TW7000, 3LCD 3D active, 3000 lumeni, 4K PRO-UHD, 16:9, 4K enhancement, 40.000 : 1, lampa 3500 ore/ 5000 ore Eco mode, zoom 1.62x, dimensiune maxima imagine 500", distanta maxima de proiectie 23.8 m, USB 2.0 Type A (2x), USB 2.0 Type
Disponibil la Altamag.ro ā magazin IT Craiova cu livrare in toata Romania
Proiector Epson EH-TW7000, 3LCD 3D active, 3000 lumeni, 4K PRO-UHD, 16:9, 4K enhancement, 40.000 : 1, lampa 3500 ore/ 5000 ore Eco mode, zoom 1.62x, dimensiune maxima imagine 500", distanta maxima de proiectie 23.8 m, USB 2.0 Type A (2x), USB 2.0 Type ā Proiector Epson EH-TW7000, 3LCD 3D active, 3000 lumeni, 4K PRO-UHD, 16:9, 4K enhancement, 40.000 : 1, lampa 3500 ore/ 5000 ore Eco mode, zoom 1.62x, dimensiune maxima imagine 500", distanta maxima de proiectie 23.8 m, USB 2.0 Type A (2x), USB 2.0 Type Mini-B, 2*HDMI , Stereo mini jack audio out, Bluetooth, Kensington lock, greutate 6.6 kg, filtru aer ELPAF38 optional, suport tavan MB22 optional, Wireless LAN ELPAP10 unit optional, telecomanda cu baterii incluse, montare pe tavan+ masa, culoare alb
Specificatii principale
| Specificatie | Valoare |
|---|---|
| Brand | EPSON |
| EAN | 8715946670867 |
| Garantie | 24 luni |
| Categorie furnizor | PRJ CONSUMER |
| Cod TARIC | 85286980 |
| Conectivitate | Bluetooth |
| Culoare | Alb |
| Rezolutie | 4K |
| Interfata | HDMI |
| Greutate | 6.6 kg |
| Diagonala | 500" |
š Disponibil la Altamag Craiova
Ridicare din magazin sau livrare in Craiova si imprejurimi in aceeasi zi. Livrare nationala prin curier in 24-48h.




