
Scanner Large Format Canon Z36 , AIO, dimensiune A0 (36"), pentru TM 340/350/355, viteza scanare: 13 IPS, Rezoluţie optică (dpi) 1200 dpi, Lungime maximă de scanare 8m, greutate 7.8 kg, Tehnologie de scanare: SingleSensor, Software inclus: SmartWorks MFP
Specificatii
- Cod produs
- 4276V936
- Stare
- Nou
- Categorie
- Scannere
- Disponibilitate
- In stoc (1 buc)
- Pret
- 15.313,85 RON
- RAM
- 8 GB
- Rezolutie imprimare
- DPI
- Tip RAM
- DDR4
- Interfata
- USB 3.0
- Procesor
- Intel Pentium
- Diagonala
- 36"
- Sistem operare
- Windows 10 Enterprise
- Greutate
- 7.8 kg
Pret cu TVA inclus
Livrare rapida
In Craiova aceeasi zi. National 24-48h.
Retur gratuit 14 zile
Returnare fara costuri suplimentare.
Garantie oficiala
Garantie completa producator.
Plata securizata
Card, transfer, ramburs sau rate.
Descriere Scanner Large Format Canon Z36 , AIO, dimensiune A0 (36"), pentru TM 340/350/355, viteza scanare: 13 IPS, Rezoluţie optică (dpi) 1200 dpi, Lungime maximă de scanare 8m, greutate 7.8 kg, Tehnologie de scanare: SingleSensor, Software inclus: SmartWorks MFP
Disponibil la Altamag.ro — magazin IT Craiova cu livrare in toata Romania
Scanner Large Format Canon Z36 , AIO, dimensiune A0 (36"), pentru TM 340/350/355, viteza scanare: 13 IPS, Rezoluţie optică (dpi) 1200 dpi, Lungime maximă de scanare 8m, greutate 7.8 kg, Tehnologie de scanare: SingleSensor, Software inclus: SmartWorks MFP — Scanner Large Format Canon Z36 , AIO, dimensiune A0 (36"), pentru TM 340/350/355, viteza scanare: 13 IPS, Rezoluţie optică (dpi) 1200 dpi, Lungime maximă de scanare 8m, greutate 7.8 kg
Alte detalii
- Tehnologie de scanare
- SingleSensor
- Software inclus
- SmartWorks MFP V6, USB 3.0, ecran de 15,6 inch.Sistem: Windows 10 Enterprise LTSC 64 bit. CPU: Intel Pentium G5400T. SSD: 256GB
- RAM
- 8GB DDR4. Display: Multi touch 15.6", 1366 x 768. 3 x USB3 & 1 x USB2, 1 x GbE(rear). Power button and 1 x USB3 (Front) .
Specificatii principale
| Specificatie | Valoare |
|---|---|
| Brand | CANON |
| EAN | 8714574678641 |
| Garantie | 12 luni |
| Categorie furnizor | SCANNER |
| Cod TARIC | 84433280 |
| RAM | 8 GB |
| Rezolutie imprimare | DPI |
| Tip RAM | DDR4 |
| Interfata | USB 3.0 |
| Procesor | Intel Pentium |
| Diagonala | 36" |
| Sistem operare | Windows 10 Enterprise |
| Greutate | 7.8 kg |
📍 Disponibil la Altamag Craiova
Ridicare din magazin sau livrare in Craiova si imprejurimi in aceeasi zi. Livrare nationala prin curier in 24-48h.




